2023-06-09

„Pierwsza miłość” - odcinek 3638: Wrócić do tego, co było

Ewelina wydaje się być w bardzo dobrej formie. Długi samotny wyjazd nad morze oraz terapia dobrze jej zrobiły, po tym co przeszła w więzieniu. Cieszy się z powrotu do Wadlewa, a przede wszystkim do Bartka. Nie wie jednak, co wydarzyło się między nim i Emilką. Była partnerka ma problem. Czuje się bardzo niezręcznie, ale nie może się z tym zdradzić.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Leon i Kalina nie są zadowoleni z działań policji w sprawie zaginięcia Magdy i Kornela. Kalina ma pretensje do ojca, że nie stanął po jej stronie podczas przesłuchania na komisariacie. Zła na bezradność organów ścigania, postanawia sama z ojcem udać się śladami nastolatki do Świdnicy. W pewnym momencie Magda wykonuje rozpaczliwy telefon do siostry. Kornel ma zamiar zrobić jej i sobie coś strasznego. Kalina musi się spieszyć. Zaczyna się walka z czasem.

Melisa czuje się niezręcznie wśród mieszkańców Wadlewa. Plotki o tym, że wykorzystała żałobę Emilki, żeby wprowadzić zmiany w firmie, szybko rozeszły się po całej wsi. O dziwo, jedyną przychylną jej teraz osobą jest Ewelina.

Laurę dręczą myśli związane ze skandalem wokół Adama. Chce się upewnić, że to wszystko to tylko niepochlebne plotki. Zbiera się na odwagę, żeby z nim o tym porozmawiać. Tymczasem Wenerski przekazuje Idze niezbite dowody potwierdzone testami DNA. Czy Biernacki to rzeczywiście jej biologiczny ojciec?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.