2023-06-06

„Pierwsza miłość” - odcinek 3636: Złość i poszukiwania

W klinice Grażyny znowu dochodzi do ucieczki z oddziału psychiatrii dziecięcej. Tym razem Kacper nie może znaleźć Magdy. Wydaje się, że wszystko zaplanowała już wcześniej. Ojciec dziewczyny jest oburzony faktem, że szpital nie potrafi zapewnić należytej ochrony pacjentom. Okazuje się, że Kornel, również zbiegł ze swej placówki.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Ucieczka wygląda na zmowę zakochanych nastolatków. Teraz trzeba rozpocząć intensywne poszukiwania. Na szczęście Magda nieświadomie pozostawia pewne tropy.

Zmartwiona rzuconymi na Adama oskarżeniami Laura, czuje pewien dystans, który ciężko jej przełamać. Biernackiego irytuje obecna sytuacja.

Kinga wreszcie zwierza się Marcie ze swojej choroby. Przyjaciółka jest w szoku, ale obiecuje wszelką pomoc, jaka będzie potrzebna. Tomkowi również trudno przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Stara się odbudować nadszarpniętą więź z matką. Tymczasem Maciek wypiera ze świadomości tę okrutną rzeczywistość.

Kulas nadal żeruje na zdolnościach córki i wykorzystuje ją do łatwego zarobku podczas gry w szachy. Adelajda przedstawia wójtowi wyniki ankiety, w której ten wizerunkowo nie wypada zbyt dobrze. Asystentka ma pomysł jak dzięki Amelce podreperować reputację wójta. Roman daje dziewczynce pewną życiową radę.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.