2023-06-05

„Pierwsza miłość” - odcinek 3635: „Chora jesteś, chora!”

„Darię” nawiedzają dziwne sny i postaci, które być może kiedyś znała. Szybko zostaje obudzona przez rzeczywistość, w jakiej się teraz znajduje. Przebiegła Jadwiga stara się wykorzystać wyjątkową sytuację kobiety do własnych celów. W tym nowym świecie jest jednak ktoś, komu z czystego serca zależy na znajomości. Czy Leszek odważy się zaprosić ją na randkę?

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Roman zauważa talent Amelki do gry w szachy. Postanawia pomóc dziewczynce wziąć udział w lokalnym turnieju. Sam Kulas, choć na początku sceptyczny, również zaczyna doceniać zdolności córki i wpada na plan, jak można by je szybko spieniężyć. Wykorzystywanie dziecka nie podoba się Romanowi.

Artura zaskakują sytuacje, jakie miały miejsce w biurze podczas jego nieobecności. W dodatku Tomek ma do niego pretensje, że nie powiedział mu wcześniej o chorobie Kingi. Ciężko mu pogodzić się z losem, jaki spotkał jego matkę, zwłaszcza teraz, gdy ich stosunki mocno się ochłodziły.

Michał zostaje zaatakowany przez kierownika budowy, który z niejasnych dla niego przyczyn został obarczony winą za błędy Domańskiego.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.