2023-06-02

„Pierwsza miłość” - odcinek 3634: Powiedzieć coś ważnego

Kinga postanawia nie kryć się dłużej z chorobą przed synami. Planuje przekazać im te wieści na wspólnym rodzinnym obiedzie. Jolka nie jest zadowolona z wizyty Tomka u matki i wyraźnie daje mu to do zrozumienia. Łzy ukochanej okazują się dla chłopaka ważniejsze i rezygnuje z zaproszenia. Rozgoryczony Janek postanawia rozmówić się z nim po męsku.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Śmiałek chce poznać brata Krystyny i prosi, aby ta zaprosiła go kiedyś do Wadlewa. Gdy ten wreszcie się zjawia, dochodzi do niezręcznej sytuacji. Okazuje się nim największy wróg.

Karol za wszelką cenę chce znaleźć kozła ofiarnego, który weźmie na siebie winy za zawaloną konstrukcję hali. Kto poniesie konsekwencje jego ciemnych interesów? Badaniem sprawy ma się zająć inspektor, który okazuje się dawnym znajomym. Niestety ich ścieżki rozeszły się w nie najlepszej atmosferze. Weksler może mieć teraz poważne kłopoty.

Roman martwi się swoim zniszczonym garniturem. Obawia się, że nie będzie miał w czym pójść na własny ślub. Śmiałek chce zabrać go na wizytę do sklepu z garniturami we Wrocławiu, ale Roman się przed tym broni. Przyjaciel używa więc podstępu.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.