2023-05-26

„Pierwsza miłość” - odcinek 3629: Stanąć w prawdzie

Iga wreszcie zbiera się na odwagę i mówi Biernackiemu, że jest jego córką. Adam stanowczo zaprzecza. Jest przekonany, że dziewczyna wszystko sobie wymyśliła i jest zwykłą naciągaczką. Nie tego się spodziewała. Była gotowa odbudować relacje z ojcem. Serce pęka jej na pół. Dokładnie przed tym ostrzegała ją ciotka.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Brian czuje, że nawiązuje nić porozumienia z Adelajdą, która wraz z nim wymyśla dalszy przebieg kampanii wyborczej na wójta gminy. Postanawiają zorganizować transmitowaną na żywo debatę, w której kandydaci odpowiadać będą na przygotowane dla nich pytania. Sprytna Adelajda chce jednak oszukiwać na debacie, tak aby przewaga była po stronie wciąż panującego wójta.

Marta namawia Arka, aby opisał historię Natalii w prasie. Podczas tej szczerej rozmowy, serce mężczyzny zabiło mocniej. Dochodzi do pocałunku.

Adam chce szczerze porozmawiać z Wenerskim o jego relacji i ewentualnych zamiarach związanych z Laurą. Czuje, że Jakub, mimo iż deklaruje się być z Marysią, tak naprawdę chciałby być właśnie z nią. Oburzony mężczyzna zaprzecza wszystkim zarzutom. W obu odzywają się dawne rany, bo już kiedyś rywalizowali o kobietę.

Anka przylatuje z Londynu, aby jak najszybciej zobaczyć się z Filipem. Ten ma żal do Białego, że wygadał się o zdradzie przy Idze. Laura chce, aby jej córka podczas specjalnego obiadu, wreszcie poznała mężczyznę, z którym się spotyka.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.