2023-05-19

„Pierwsza miłość” - odcinek 3624: Najwyższa cena

Kamil postanawia odnaleźć porwaną Julitę wraz z Jankiem i Arkiem, którzy zbierali informacje o grupie przestępczej odpowiedzialnej za handel młodymi kobietami. Do akcji wkracza również Piotrek i Marta. Nie ma wątpliwości, że dziewczyna znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Biały zamierza sam udać się do firmy Żaryńskiego.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Przejęty Bartek stara się zadbać o bezpieczeństwo Tosi podczas jej pobytu w Wadlewie. Jego zapobiegliwość wzrusza obserwującą to wszystko Emilkę. Wspólna opieka nad dzieckiem zbliża dawnych małżonków.

Hubert przesłuchuje Wenerskiego, który jest załamany złym stanem Filipa. Zaskoczony Jakub dowiaduje się, że jego syn naraził się poszukiwanemu przez policję bossowi mafii.

Zaskoczona salowa Edyta, nie może uwierzyć w spotkanie znajomego po dwudziestu latach. Nie cieszy jej jednak widok mężczyzny, przez którego cierpiały najbliższe jej osoby.

Fabian przychodzi na randkę do baru. Jolka nie jest zachwycona z partnerki, którą przyprowadził ojciec. Boi się, że ta okropna kobieta mogłaby stać się jej macochą.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.