2023-05-15

„Pierwsza miłość” - odcinek 3620: Jak jej pomóc?

Kacper jest zaniepokojony zniknięciem młodych pacjentów na oddziale psychiatrii. Uciekinierzy szybko jednak zostają złapani przez ochronę kliniki. Magda i Kornel tłumaczą się niewinnym spacerem. Lekarz jednak postanawia mieć ich od teraz na oku. Grażyna jest oburzona i chce wyciągnąć konsekwencje wobec winnych tego zaniedbania.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Arek jest przestraszony groźbami gangsterów nasłanych przez Żaryńskiego. Traci pewność siebie i rezygnuje z dalszych poszukiwań zaginionych kobiet. Podczas pożegnania Marta mówi mu coś bardzo ważnego i osobistego. Czy to koniec śledztwa, które prowadził wraz z Jankiem?

Biały martwi się o Julitę. Jest przekonany, że choć nie otworzyła mu drzwi, była wówczas w mieszkaniu. Czuje, że dzieje się coś niedobrego. Filip bagatelizuje sytuację. Czy słusznie?

Laura przygotowuje się na bankiet, na który idzie z Adamem. Marta cieszy się, że kuzynka wreszcie zaczyna się z kimś spotykać.

Iga stara się dowiedzieć, kto jest jej biologicznym ojcem. Wśród podejrzanych jest Jakub Wenerski. Czy to możliwe, aby nieświadomie randkowała z przyrodnim bratem?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.