2023-05-11

„Pierwsza miłość” - odcinek 3618: „To jest następny trop”

Arek stara się zaimponować Olce spotkaniem w bardzo drogiej restauracji i fałszywym zegarkiem. Liczy na to, że dziewczyna wygada się na temat swojego partnera i dzięki temu jego śledztwo nabierze tempa. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż przypuszczał. Przypadkiem do tej samej restauracji przychodzi znana mu dobrze Marta z Adrianem.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Zmartwiony Artur ciężko znosi zaginięcie Doroty. Próbuje zająć sobie czas obowiązkami w firmie. Współpracownikom jest żal kolegi i życzą mu jak najlepiej. Sami również tęsknią za Dorotą. W pewnym momencie dostaje tajemniczy telefon, który rozbudza w nim nadzieję na odnalezienie ukochanej. Liczy na to, że ten koszmar wreszcie się zakończy. Zraniona Julita chce usłyszeć od Filipa prawdę na temat jego uczucia do Igi. Wyrzuca mu, ile ryzykowała, spotykając się z nim w sekrecie przed Sebastianem, a on wyznaje jej, co czuje do dziewczyny. Edycie nie podoba się, że chłopak gra na dwa fronty. Ostrzega, że jeśli nie powie prawdy Idze, to ona sama to zrobi.

Żaryński dowiaduje się, że ktoś rozpytuje o jego agencję „Lawenda”. Maja przynosi mu zdjęcia Arka i Janka. Gangster wysyła swoich ludzi, aby odwiedli zainteresowanych jego biznesem od dalszego drążenia tematu.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.