2023-05-23

„Pierwsza miłość” - odcinek 3626: „Tak się dużo dzieje”

Celina prosi rozradowanego Romana, aby poszedł do kościoła i dał na zapowiedzi. Nareszcie będą mogli uzgodnić termin ich upragnionego ślubu. Uradowany Brian natychmiast przyjeżdża do Wadlewa, żeby pomóc z przygotowaniami do tak ważnego dnia jego „Babuni”. Para stara się stopować jego entuzjazm i rozmach, z jakim chce urządzić wesele.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Z energii i kopalni pomysłów Briana chętnie korzysta Śmiałek, który uczestniczy w kampanii wyborczej na stanowisko wójta.

Mimo nadal słabego stanu po operacji Filip wypytuje o losy Julity. Profesor Biernacki dowiaduje się, że Iga jest dziewczyną młodego Wenerskiego. Biały niechcący wygaduje się Idze o tym, że jego kolega spotykał się z nią i Julitą jednocześnie. Sytuacja staje się niezręczna.

Zaskoczony Piotrek dowiaduje się, że Janek, Arek i Marta wyjechali bez jego wiedzy, żeby ratować porwaną Julitę. Policjant niezwłocznie rusza ich tropem. Tymczasem cała trójka, podstępem próbuje dostać się w podejrzanym motelu do pokoju, w którym przetrzymywane są porwane przez mafię kobiety. Na ich drodze stają ludzie Żaryńskiego.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.