2023-05-22

„Pierwsza miłość” - odcinek 3625: Hasło alarmowe

Do Białego przychodzi Marika, która narażając swoje bezpieczeństwo, dzieli się informacjami na temat miejsca przetrzymywania porwanych kobiet. Ich los jest przesądzony. Janek, Marta i Arek muszą działać szybko i zdecydowanie, a czas gra na niekorzyść porwanej Julity i Natalii. Wsiadają w samochód i jadą na miejsce, ale czy mają dobry plan?

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Zdeterminowany Śmiałek chwali się Romanowi o postępującym procesie kandydowania na wójta. Zamierza raz na zawsze pozbyć się przeciwnika i mieć wpływ na dysponowanie finansami gminy. Pełen zapału, cieszy się z hasła wyborczego na banerach i ulotkach, które zamówił. Samodzielna praca nad kampanią trochę go jednak przytłacza. Do tego ktoś rozsiewa na jego temat niepochlebne plotki.

Wenerski bardzo źle znosi pobyt Filipa w szpitalu i ciężko mu pogodzić się ze zmianami życiowych planów syna. Załamany prosi Marysię o pomoc.

Kinga w dalszym ciągu nie powiedziała rodzinie o swojej chorobie nowotworowej. Tymczasem niczego nieświadomy Maciek zauważa w odpływie coraz większą ilość włosów, które jej wypadają. Czy prawda wyjdzie na jaw?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.