2023-05-25

„Pierwsza miłość” - odcinek 3628: Zdrady i obietnice

Zawiedziona Iga konfrontuje się z Filipem, który równocześnie spotykał się z Julitą. Nie ukrywa swojej wściekłości, ale on nie potrafi połączyć jej zachowania ze swoimi dwulicowymi gierkami. Gdy chce poznać szczegóły, nie dostaje klarownych odpowiedzi. W tym samym momencie druga z dziewczyn zjawia się w jego szpitalnej sali. Sytuacja robi się niezręczna.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Wycieńczona Julita trafia do szpitala. Piotrek za wszelką cenę chce ją przesłuchać, jednak nie jest to teraz możliwe.

Sebastian dowiaduje się o wpadce swoich ludzi, nie marnuje czasu i stara się jak najszybciej uciec z nagromadzonymi kosztownościami z kasyna. Zauważa go Marika. Czy będzie miała odwagę, aby powiadomić policję?

Arek i Marta mogą wreszcie spokojnie porozmawiać o tym co się wydarzyło przy motelu. Dziennikarz jest pełen podziwu dla tego co przeszła i jak poradziła sobie z Natalią. Imponował mu jej upór i oddanie sprawie. Dla Marty te słowa mają duże znaczenie i daje wreszcie upust swym emocjom.

Śmiałek wdraża w życie kolejny pomysł wyborczy Briana. Tym razem będzie oczyszczał gminę ze śmieci, co ma być odebrane przez mieszkańców dosłownie i w przenośni. Krystyna ma dość słuchania rozmów o polityce. Wójt nie jest zadowolony z nieustających wysiłków rywala. Postanawia zatrudnić do pomocy charyzmatyczną asystentkę Adelajdę.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.