2023-06-01

„Pierwsza miłość” - odcinek 3633: Gładko nie pójdzie

Karol ma dla Michała ważne zadanie. Na budowie hali zawaliła się ściana i trzeba uspokoić robotników. Okazuje się, że pod gruzami może znajdować się człowiek. Napięcie rośnie i zaczyna się walka z czasem. Czy Domański będzie musiał wreszcie wziąć odpowiedzialność za wadliwy projekt, który podpisał za łapówkę od Wekslera?

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Edycie jest przykro po tym jak Biernacki potraktował Igę. Właśnie dlatego starała się ją uchronić. Wenerski nie chce odpuścić w sprawie dawnego przyjaciela i prosi dziewczynę o spotkanie. Ma dla niej pewną kuszącą propozycję.

Napięcie między Laurą a Anką trwa, mimo szczerych chęci zakończenia sporu przed powrotem do Londynu. Sprawa z nową sympatią matki nie daje jej spokoju. Boi się, że mężczyzna zrani ją, jak kiedyś zranił matkę swego dziecka.

Marysia jest wdzięczna Michałowi za wsparcie w trudnych dniach. Docenia jego poświęcenie i chęć zmiany na lepsze. Razem z Julką wręczają mu wyjątkowy prezent na urodziny.

Opuszczająca klinikę Julita, napotyka przypadkiem Igę. Atmosfera jest dość niezręczna. Kochanka zastanawia się, która z nich była dla Filipa ważniejsza.

Oskar cieszy się na wspólny wieczór z Kaliną. Przygotowania do kolacji psuje jednak pewna awaria. Z ratunkiem przychodzi sąsiadka, Oliwka.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.