2023-06-07

„Pierwsza miłość” - odcinek 3637: Jak to poukładać?

Wszystkie przyjaciółki wiedzą już o raku Kingi. Deklarują, że może na nie liczyć, gdy tylko będzie taka potrzeba. Żukowska nie chce jednak słuchać o chorobach i prosi o raporty miłosne każdej z nich. Emilka przyznaje się do upojnej nocy spędzonej z Bartkiem w Wadlewie. Tymczasem do wsi wraca Ewelina, z którą jej były mąż jest zaręczony. Co zrobi?

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Emilka przypadkiem dowiaduje się, że z jej fabryki sprzedawany jest krem, na którego produkcję nie wyrażała zgody. Wzywa Seweryna i Melisę na szczerą rozmowę. Czuje się zdradzona i oszukana. Pracownica udaje, że nie wiedziała nic o nielegalnie produkowanym specyfiku. Mąż Kazanowej nie może uwierzyć w bezczelne kłamstwa.

Marysia i Wenerski próbują sobie wyjaśnić ostatnie niedomówienia. Sytuacja z Adamem miała wpływ na ich otoczenie, ale nie chcą się już tym zamartwiać.

Marta otrzymuje od Arka egzemplarz „Głosu Granicznego”, w którym, dzięki jej namowom, opisał historię porwanej Natalii. Wspomnienia o Arku rozmywa Adrian, który przyszedł na spontaniczne spotkanie.

Leon mówi o karcie, którą płaci Magda, dzięki czemu można śledzić jej lokalizację. Nie jest to jednak takie proste. Informacje są ograniczone, a możliwości, które mogła wybrać nastolatka - bardzo szerokie. Choć sytuacja jest stresująca, Kalinę cieszy przemiana, jaka nastąpiła w ojcu po spotkaniach na terapii rodzinnej.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.