2023-09-04

„Pierwsza miłość” - odcinek 3641: „Sprawdzę, co się stało”

To ważny dzień dla Celiny i Romana. Zakochanych wreszcie połączy ślub, wyczekiwany przez nich i resztę mieszkańców Wadlewa. Jednak panna młoda podejrzanie długo nie zjawia się przed ołtarzem. Zebrani w kościele goście rozglądają się nerwowo i niepokoją, co mogło się wydarzyć. Czyżby w ostatniej chwili postanowiła zmienić zdanie?

Zakochany w Melisie Andrzejek prosi ją, aby pojawiła się na weselu Celiny i zaszczyciła go choćby jednym tańcem. To dla niego bardzo ważne.

Kinga przekazuje stery siłowni Lucynce. Ma zarządzać pod jej nieobecność, kiedy ta będzie odpoczywać po chemioterapii. Lucynka bardzo przejmuje się nową rolą i stara się nie zawieść szefowej. W swym roztargnieniu popełnia jednak pewien kosztowny błąd. Księgowa jest załamana. Trzeba szybko wybrnąć z patowej sytuacji.

Grażyna widzi, jak pielęgniarka Basia cierpi i przeżywa porzucenie przez Kacpra. W klinice plotki szybko się rozchodzą. Grażyna oferuje jej swoją pomoc. Ma w tym też swój interes.

Do Marysi niespodziewanie odzywa się Dominika, która znowu jest w Polsce i wpakowała się w kłopoty. Prosi siostrę o pomoc w wybrnięciu z sytuacji. Kacper nalega, żeby Marysia pozwoliła mu działać. Basia, widząc go razem z Dominiką, zaczyna podejrzewać, że ordynator i wicedyrektorka mają romans i to właśnie z powodu Marysi mężczyzna postanowił zakończyć ich związek.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.