2023-09-08

„Pierwsza miłość” - odcinek 3646: „Musimy się przyglądać”

Zaskoczona Kalina dostaje od swojej sąsiadki zaproszenie na koncert. Nie jest jednak przekonana do wspólnego wyjścia z Oliwką. Ewa namawia ją do skorzystania z propozycji. Postanawia wykorzystać okazję, żeby dowiedzieć się o uczuciach sąsiadki względem Oskara. Ma swoje podejrzenia. Tym bardziej że Michał podsyca plotki na ten temat.

Marysię dziwi wyjątkowo dobra i bliska relacja Grażyny i pielęgniarki Basi. Informuje o tym Kacpra i ostrzega, że z przyjaźni tamtych kobiet może wyniknąć dla niego coś niekorzystnego. Grażyna stara się przeciągnąć Basię na swoją stronę i wykorzystać ją przeciw Kacprowi w swoich prywatnych porachunkach.

Leszek zaprasza Darię na koncert do Wrocławia. Ma nadzieję spędzić z nią nieco więcej czasu. Kobieta obawia się, że schorowana ciocia nie pozwoli jej na dłuższą nieobecność w domu. Jadwiga stara się zniechęcić ją do Leszka. Niechcący wypowiada jej prawdziwe imię, które Daria zaczyna kojarzyć…

Przyjaciółki organizują wieczór SPA, aby podnieść nieco Kingę na duchu przed kolejną chemioterapią. Kinga jednak nie może słuchać plotek i ich rozterek miłosnych. Martwi ją, co będzie z jej synami, gdyby leczenie się nie powiodło.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.