2023-09-15

„Pierwsza miłość” - odcinek 3651: Niedopowiedzenia i manipulacje

Biernacki prosi Laurę o wskazówki na temat tego jak rozmawiać z jego córką, Igą. Nigdy wcześniej nie był rodzicem i czuje się w tej nagłej roli bardzo zagubiony. Wenerski ma wobec Marysi poważne plany i dzieli się nimi z synem. Zdumiony Filip nie do końca wierzy w sukces tego związku. Niespodziewanie, przed spotkaniem jego ojciec zostaje zaatakowany.

Bezwzględni wierzyciele nie dają Lucynce spokojnie żyć. Ich działania są nielegalne, ale poszkodowana i zastraszona wydaje się nie mieć dużych możliwości. Zaniepokojony Artur sugeruje, że samą spłatą nie zakończy nękania przez gangsterów. Jak się okazuje, bardzo trudno wyjść z tej patowej sytuacji. Czy zastawiona przez nich pułapka zadziała?

Mimo starań przebiegłej Eweliny, Emilka postanawia nie poddawać się i kontynuować prace fabryki. Ewelina spiskuje i podburza zranioną przez Emilkę Melisę. Chce wykorzystać jej złość do własnej zemsty na dawnej ukochanej Bartka. Ku jej zdziwieniu, Melisa nie zamierza współpracować. Ta decyzja okazuje się dla niej niebezpieczna.

Artur bardzo tęskni za Dorotą. Ciężko mu i bardzo chciałby ją już odnaleźć. Decyduje się na nagranie bardzo osobistego wyznania, które umieszcza w Internecie.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.