2023-09-21

„Pierwsza miłość” - odcinek 3655: Nic dobrego nie będzie

Ewelina bardzo stara się, żeby Bartkowi niczego przy niej nie zabrakło. Ma nadzieję, że odwróci tym uwagę ukochanego od wspomnień związanych z Emilką. Tymczasem Melisa ostatkiem sił próbuje uwolnić się z pułapki, którą na nią zastawiła. Wadlewianie są pewni, że wyjechała. Wydaje się, że nikt nie będzie jej szukał. Sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna.

Arek chce spędzić z Martą więcej czasu. Oboje dobrze czują się w swoim towarzystwie, a mężczyzna wydaje się coraz lepiej zadomawiać we Wrocławiu. Laura czuje, że coś wisi w powietrzu.

Kacper cieszy się, że Bartek został przyjęty do pracy w We-Medzie. Będą mieli okazję częściej porozmawiać. Kacper zwierza się z niefortunnej sytuacji, jaka jest między nim a pielęgniarką Basią i konsekwencją swoich złych decyzji. Te słowa dają Bartkowi do myślenia nad jego obecną relacją z Eweliną.

Marysia namawia Emilkę, aby ta koniecznie zrobiła badania, które pomogą ustalić, co było przyczyną nagłego zasłabnięcia. Lekarz przekazuje jej informację, której kompletnie nie spodziewała się usłyszeć.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.