2023-09-22

„Pierwsza miłość” - odcinek 3656: Jak to jest możliwe?

Marysia stara się zrozumieć sytuację, w której znalazła się Emilka. Nie wszystko jest takie proste, jakby się wydawało. Była pewna, że Bartek nie może mieć dzieci. Teraz obawia się, że jej obecny stan może nieść za sobą poważne konsekwencje w Wadlewie. Prosi przyjaciółkę, żeby na jakiś czas zachowała informację o ciąży w tajemnicy.

Laura mówi Marcie o tym, że widziała Arka pracującego w kawiarni. Wygląda na to, że okłamał ją historią o etacie w jednej z wrocławskich redakcji. Marta chce dowiedzieć się prawdy. Nie zamierza dopuścić do tego, aby po raz kolejny paść ofiarą manipulacji.

Bartek postanawia rozstać się z Eweliną. Uważa, że szczerość jest najważniejsza, a on nie chce już dłużej udawać swego uczucia do niej. Ewelina źle znosi odrzucenie. Postanawia w okrutny sposób policzyć się z byłym narzeczonym. Nie wszystko jednak idzie po jej myśli. Chorobliwa chęć zemsty pociąga za sobą ofiary wśród jej najbliższych.

Zaskoczony Kacper otrzymuje pozew o wyłączenie go ze spółki w klinice. Grażyna nie zamierza udzielać mu żadnych informacji w tej sprawie. To nie jest jego dobry czas. Czekają go kolejne starcia w sądzie.

Celina natrafia podczas spaceru na coś przerażającego…

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.