2023-09-26

„Pierwsza miłość” - odcinek 3658: Potrzebna pomoc i modlitwa

Bartek dochodzi do siebie w klinice. Z powodu wypadku ma sporo obrażeń, którymi trzeba się dobrze zająć. Tymczasem Roman wciąż jest na sali operacyjnej. Kierowca samochodu martwi się, że to z powodu jego zaniedbania o mały włos nie doszło do tragedii. Emilka opowiada ukochanemu, do jak okrutnych rzeczy posunęła się Ewelina.

Anka i Biały podejmują niełatwą decyzję dotyczącą zbliżającego się ślubu. Wygląda na to, że wspólna przyszłość coraz bardziej się od nich oddala. Laura stara się zrozumieć decyzję córki, ale ma wrażenie, że ta nie zostawiła Kamilowi nic do powiedzenia. Przeprowadzka do Londynu to przecież poważny i duży krok. Do dziewczyny dociera sens tych słów.

Biały postanawia dać związkowi jeszcze jedną szansę i polecieć za Anką do Londynu. Na jego drodze staje jednak pewien cwany złodziej, który utrudnia wykonanie tego miłosnego planu.

Lucynka odwiedza Kingę i z bólem informuje ją o rozpadzie ich grupy, która miała przebiec maraton. Czuje, że zawiodła przyjaciółkę i podejmuje jeszcze jedną próbę. Temat podłapuje Miśka, która jest w szoku na wieść o walce matki Tomka z rakiem. Zamierza w jej imieniu dotrzeć do mety. Chora, która czuje się coraz gorzej, postanawia sporządzić testament.

 

 

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.