2024-04-20

Roksana Węgiel: „Taniec z Gwiazdami” szansą na rozwój

Uczestniczka 14. edycji programu Polsatu o swoim podejściu do tanecznej rywalizacji. Utalentowana wokalistka opowiedziała, w jaki sposób postrzega swoją obecność w rozrywkowym show. Roksana Węgiel w specjalnej rozmowie zdradziła, w jaki sposób może jej to pomóc w scenicznej karierze. Zobacz wideo! „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w niedzielę od godz. 20:00 w Polsacie.

Po naukę i zabawę
Taneczne wyzwanie oznacza długie godziny spędzone na sali treningowej, weekendy na próbach oraz inne wyrzeczenia związane z przygotowaniami. Roksana Węgiel patrzy na to z zupełnie innej strony. - Mam podejście, że chcę ten program wykorzystać na maksa. Chcę się jak najwięcej nauczyć, bo dla mnie to też jest świetna przygoda, nawet jeżeli chodzi o rozwój sceniczny. Chcę czerpać jak najwięcej zabawy - podkreśliła w rozmowie z POLSAT.PL.

Bratnia dusza
Roksana Węgiel tworzy z Michałem Kassinem parę numer 5. Przychodząc do show Polsatu, nie znała swojego tanecznego partnera, ale nie czuła się całkowicie osamotniona. - Z Mafką (Maffashion - przyp. red.) znamy się kilka lat, więc super, że mam taką osobę, którą wcześniej poznałam i z którą mam dobry kontakt - mówiła. Jak ocenia swoje szanse? Którego tańca obawia się najbardziej, na podstawie swoich doświadczeń z tańcem towarzyskim z dzieciństwa? Zobacz wideo.

 

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat