2022-10-03

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 31

W finałowym tygodniu emocje w willi rosną. Jednym uczestnikom niosą radość, motyle w brzuchu i większą pewność, że ich związek się rozwija. Inni przechodzą od uśmiechów i morza pocałunków... do oceanu łez. Przeżywają rozterki, mają wątpliwości, a wtedy bezcenne jest wsparcie ze strony drugiej połówki. Przed nimi wciąż wiele wyzwań, którym muszą wspólnie stawić czoła w 6. edycji randkowego reality show. A później także po „Love Island. Wyspa miłości”!

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Przyjaciel potrzebny od zaraz
Sasha bardzo szybko zbudował fajną relację z Angeliną, w której obydwoje obdarzają się coraz większym zaufaniem. W kryzysowej sytuacji Islander miał okazję potwierdzić, że partnerka może na niego liczyć. - Czasami jest mi bardzo ciężko i potrzebuję wsparcia bliskiej osoby. A moją bliską osobą jesteś ty - usłyszał od Angeliny. Dziewczyna wyznała, że bardzo tęskni za bliskimi i tylko dzięki chłopakowi jakoś sobie z tym radzi. - Wierzę w nas, wierzę w ciebie. Będę walczyła o tę relację i mam nadzieję, że to jest tak samo szczere z twojej strony - powiedziała, wypłakując się w rękaw Sashy.

Ważny krok naprzód
Wiktoria ucieszyła się, że podczas rozmów o dzieciństwie Sebastian w końcu bardziej się przed nią otworzył. Opowiedział, że będąc dzieckiem, stracił kontakt z matką, później także z ojcem i teraz chciałby założyć taką rodzinę, jakiej sam nie miał. - To, że to wypłynęło, zrobi nam dobrze i nasza relacja będzie się jeszcze bardziej rozwijać - oceniła Wiki.

Wymarzona wiadomość
Gdy Islanderzy już przysypiali, Sara i Kamil dostali SMS: „Zmykajcie i zostawcie świat za sobą. Kryjówka daje schronienie zakochanym, zawsze we właściwym momencie”. To już ich drugi raz w tej edycji! Szczególnie chłopak był zachwycony. - Moje prośby zostały wysłuchane! - cieszył się. Było romantycznie i hot, bo rano Sara także promieniała. - Myślę, że jeszcze bardziej się zbliżyliśmy. Czuję się, jakbym była tu ze swoim chłopakiem po prostu. Cały czas mam motyle w brzuchu - przyznała.

Nocna awantura
Oj po takich słowach na dobranoc Patryk i Paula chyba mieli koszmary! - Nie masz swojego rozumu, tylko słuchasz, co ktoś ci powiedział. Nie pasuje mi sposób, w jaki się do mnie odzywasz - punktowała partnera Wyspiarka. - Wkurzyłem się. Nawet papież straciłby już cierpliwość - ocenił nocne rozmowy chłopak.

Casowicze trzymają się razem
Do śniadanka najlepiej pasuje... narzekanie?! Patryk po spinach z Paulą rano postanowił zwierzyć się koledze z Casa Amor. - Ona się nie zmieni, jest takim człowiekiem. Nie pasujecie do siebie - wypalił wprost Paweł. Sam jednak także wspomniał, że nie czuje się w willi najlepiej. - Wiem, że powinniśmy się skupiać na swoich partnerkach, ale oddziałuje na mnie źle ta cała atmosfera - stwierdził.

Miło, ale z dystansem
W babskim gronie dominowały dwa tematy. Po pierwsze kłótnia Pauli z Patrykiem. - Chce mu pokazać, że mi zależy i będę próbować to robić - zapewniła Islanderka. Dziewczyny oczywiście podpytały też Sarę, jak wyglądała druga noc w Kryjówce. - Poszliśmy troszkę dalej, ale nic między nami jeszcze nie było na szczęście. Nie była jeszcze taka wkręcona... - śmiała się Sara.

„No dobra, być może problem jest we mnie...”
Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Paula poprosiła Patryka o rozmowę w cztery oczy i zaczęła dość zaskakująco. - Nie wiem, po co wyszła cała drama. Jeżeli uważasz, że to ja zawiniłam, to przepraszam - powiedziała. Chłopak jednak drążył temat, pytając „co dalej”. - Oj Boże, ciężkie jest moje życie - westchnęła Paula i wysłuchała kolejnych zarzutów Patryka, który wyznał, że jego zdaniem tylko on stara się o rozwój ich relacji. - To ja tutaj wykonuję syzyfową pracę. Wpierdzielam się z kamieniem w górę i spadam w dół... Codziennie! - stwierdził.

Za dużo negatywnych emocji
Idealny związek, a chłopak chciał się pakować?! Paweł zszokował Roksi, mówiąc, że rozważa opuszczenie willi! - Duszę się tu. Nie przy tobie, bo dobrze spędza mi się z tobą czas. Ale cała sytuacja tutaj, jakieś kwasy... przytłacza mnie to - powiedział, doprowadzając partnerkę do łez. - To jest walka ze sobą i z emocjami. Poznaję siebie ze słabszej strony - dodał. Roksi wyznała w odpowiedzi, że chłopak jest dla niej bardzo ważny i jeśli on odejdzie z programu, ona również zrezygnuje...

Romantyczne chwile poza willą
Czekali najdłużej, ale w końcu się doczekali! „Piękno jest w oku patrzącego, a zakochani widzą wszystko wyraźniej. Brakuje tylko aparatu fotograficznego, by zwykła randka stała się ponadczasowa” - odczytali SMS Wiktoria i Sebastian. Para spędziła romantyczne chwile poza willą. Było przytulanie, buziaki, a wszystko zostało uwiecznione na fotkach.

Huśtawka nastrojów
- Kiedy widzę te wszystkie szczęśliwe pary, jest mi smutno - rozpłakała się Wero. - Nie wiem, czy kiedykolwiek będę w stanie Ci zaufać - powiedziała Kubie. Chłopak po raz kolejny zapewnił, że zrobi wszystko, żeby odzyskać jej zaufanie. - Kocham cię - wyznał. I jego starania chyba zaczynają przynosić efekty, bo dziewczyna po raz pierwszy od czasu kłótni zaczęła się uśmiechać!

Jeszcze bardziej zakochani!
Wiktoria i Sebastian spędzili cudowny czas na długo wyczekiwanej randce. Nic zatem dziwnego, że do willi wrócili w doskonałych nastrojach. Dziewczyna pokazywała pozostałym zrobione zdjęcia. - Lekki stresik, ale fajnie było - opowiedział z kolei facetom Seba. Słodziaki!

Strzał w dziesiątkę
Wielki come back pierwszej oficjalnej pary 6. edycji „Love Island. Wyspa miłości”! Kuba, widząc padający deszcz, porwał Wero do tańca w ogrodzie. Ależ to był trafiony pomysł! - Wybaczam i daję ci drugą szansę - powiedziała dziewczyna. - Widzę, że ci na mnie zależy, a mi bardzo zależy na tobie. Dlatego nie chcę nas skreślać - dodała. Kamień z serca!

Jak jedna wielka rodzina
„Iskierki i Płomienie, najlepsze komplementy, to te niespodziewane. Zabawne, że najtrudniej jest umieć przyjąć komplement” - taki SMS dostali uczestnicy i po kilku nerwowych chwilach, kłótniach i dramach w parach w końcu oddali się integrującej zabawie. Usiedli wszyscy razem i każdy musiał powiedzieć o innym Islanderze, za co go lubi. Było śmiesznie. I tylko Paweł jakoś niewyraźnie wyglądał... - Dziwnie się czułem, bo nie wszystkich darzę sympatią - stwiedził.

Chwile tylko dla siebie
Czas pomóc jednej z par podkręcić tempo! Jak wiadomo, konflikty w związku najlepiej rozwiązywać w sypialni. Ale takiej bez pozostałych Wyspiątek. „Paula, powiedz Patrykowi, jak bardzo go lubisz. Ale już w Kryjówce!” - brzmiała wiadomość...

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 31:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci