2022-09-09

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 11

Potrójna randka z nową uczestniczką! Jak wejście Roksany zmieni układ par w willi? Na dobry początek piękna blondynka porwała Kamila, Sebastiana i Daniela. Który zrobił najlepsze wrażenie? Gdy jedne dziewczyny szalały z zazdrości, oczywiście starając się tego nie pokazać, Wero spędziła cudowne chwile z Kubą. Kryjówka została otwarta po raz pierwszy w 6. edycji „Love Island. Wyspa miłości”.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

„A co tu się dzieje?”
Fajna rozmówka, miły wieczór, aż tu na nagle pojawia się Paula. Niby nic się nie wydarzyło, ale jednak Wiktoria i Sebastian poczuli, że muszą się wytłumaczyć. Sebastian próbował wyjaśniać, że tylko chciał wesprzeć byłą partnerkę dobrą radą. - Ty poczułeś się odpowiednią osobą do tego? - zapytała retorycznie Paula...

Tak źle i tak niedobrze
- Mam wrażenie, że ja za nią biegam, a ona w moim kierunku nic. Nie może być tak, że będę non stop tego króliczka gonił - powiedział Kamil. A właściwie powtórzył się, bo dokładnie tak samo mówił o Wero. Teraz zirytował się na bierność Sary. Paula próbowała tłumaczyć mu, że przesadza, bo przecież nie chciał wszystkiego dostać na tacy. Z drugiej strony, może chłopak ma rację? - Mam mieszane uczucia, to chyba widać. Miotam się, bo nie wiem, co czuję - zdradziła bowiem dziewczynom Sara. - Irytuje mnie jego poczucie humoru - dodała.

Kto kogo pożera wzrokiem?
Wieczorne ploteczki w Kręgu Ognia. Weronika zwierzyła się, że przeparowanie i zamiana starego Pawła na nowego chyba nie było największym szczęściem w jej życiu. - Niepokoi mnie to, że on bardzo chyba lubi Paulę. Ona też na niego zerka. Nie wiem, czy tu nie ma zagrożenia - wyznała.

Akcja operacja!
- Kilka lat temu zrobiłam sobie cycki - wypaliła Paula i zanim zdążyła dokończyć opowieść, jej zszokowany partner... zupełnie się zaciął. - Naprawdę? Naprawdę? Tak? Naprawdę? - próbował cokolwiek wyartykułować Sebastian. Trudno coś wyczytać z jego reakcji. Choć może przynajmniej Pauli się udało?

Ten pierwszy raz
Otwieramy kryjówkę! Na to czekali wszyscy Islanderzy, ale tylko jedna para mogła jako pierwsza pobyć w sypialni sam na sam. Uczestnicy nie mieli wątpliwości i zdecydowali, że noc bez świadków spędzą Wero i Kuba. Rano zakochani byli zachwyceni. Podzielili się wrażeniami, mówiąc, że było cudownie, romantycznie, były buziaczki, przytulanie i... nic więcej. - Byłam zestresowana, ale powiedzieliśmy sobie od razu, że seksu na pewno nie będzie - wyjaśniła Wero. - Może to jest ta bratnia dusza, której szukałam - zastanawiała się.

Twardy orzech do zgryzienia
Poranne męskie rozmowy zdominowały żale Kamila. - Dzisiaj nie zainicjowała niczego. Ja też specjalnie nie robiłem niczego przez całą noc, żeby zobaczyć, czy ona coś zrobi - narzekał. W tym samym czasie Paula zdradziła Sarze, że jej facet jest rozczarowany: - Powiedział, że nie jest ciebie pewny i wasza relacja w ogóle nie idzie do przodu.

Jakie są ulubione pozycje Wyspiątek?
Amerykańska, hiszpańska, włoska? Uczestnicy wypróbowali różne figury po tym, jak dostali SMS: „Typy i Typiary, na dzisiejszej lekcji z przysposobienia rodzinnego nauczycie się dawania sobie przyjemności. #szkodazenieuczategowszkole”. Jak wyszły im wspólne ćwiczenia?

Obawy przed przeparowaniem
Makijaż ważna sprawa, ale jednak nie wszystko da się przypudrować. Weronika obawia się, że z programu wyjdzie z nienajlepszą opinią. - Będę miała zszargany image, że wszyscy mnie rzucają - powiedziała, zdradzając podejrzenia, że Paweł zostawi ją dla Pauli. - Widzę, że ciągle na nią zerka. To są drobne sytuacje, ale od początku to widzę i to się nasila - podkreśliła.

Niedopieszczony Islander
- Co to dzisiaj był za brak emocji wieczornych? Specjalnie nic nie robiłem. Czekałem, że może coś ty zainicjujesz. Nawet się nie przytuliłaś, nie dotknęłaś mnie ręką. Było mi przykro - wytknął Kamil partnerce. Sara przekonywała, że ona tak tego nie postrzega. - Ja się nie czuję potrzebny - kontynuował Kamil. Czyżby to jednak nie był ten vibe?

Nowa porywa facetów!
Popołudniowy spokój w willi skończył się wraz z wiadomością SMS: „Kamil, Daniel i Sebastian, wpadliście w oko pewnej dziewczynie. Tadam! Zaprasza was na spotkanie. Właśnie wychodzicie!”. Zamieszanie, szok i poziom zazdrości wystrzelony w kosmos. Niby Paula, Wiktoria i Sara nie przejęły się sytuacją, ale ich wzrok, kiedy chłopaki prasowali koszule na potrójną randkę, zdradzał wszystko!

Kim jest nowa na Wyspie miłości?
Jeśli komuś brakowało w willi jeszcze jednej blondi, to grono pięknych uczestniczek idealnie uzupełniła Roksana - dziewczyna, która twierdzi, że jest pewna siebie i świadoma własnej wartości.

„Love Island. Wyspa miłości”: Roksana uczestniczką 6. edycji. Poznaj ją bliżej!

Nowa Islanderka podkreśla, że podobają się jej starsi mężczyźni. U potencjalnego partnera szuka między innymi poczucia humoru. Który z trzech wybranych przez nią na randkę chłopaków rozbawił ją najbardziej?

Mają dużo wspólnego
Na pierwszy ogień poszedł Sebastian. Podczas jego randki z Roksaną okazało się, że mają sporo wspólnego. Dziewczyna mieszka w Niemczech, gdzie Seba spędził większą część życia. - Ta dziewczyna jest dla ciebie. Najbardziej do niej pasujesz - podpuszczał Sebę Daniel.

Nic z tego nie będzie...
Po wejściu do willi Paweł od razu zawiesił oko na Weronice. Odbił ją swojemu imiennikowi, ona doceniła jego podejście do dzieci. Nie mogła przypuszczać, że to właśnie będzie zgubne dla ich związku. Paweł oznajmił, że nie chce wchodzić w relację z kobietą, która jest już matką, przede wszystkim dlatego, żeby w przypadku niepowodzenia nie skrzywdzić w ten sposób dziecka. Wzruszające i smutne zarazem. - Szkoda czasu, bo wiem, że nam nie kliknie tutaj - wyznał szczerze.

Romantyk odłączający wagoniki
Roksana wzięła w obroty najbardziej wyrywnego z Islanderów. Kamil pokazał na randce swoje łagodne oblicze. Poszedł w pozę romantyka. - Chciałbym, żeby moja partnerka była taką osobą, którą wybrałbym na swojego przyjaciela i z którą czułbym się super. I myślę, że wtedy jestem w stanie się otworzyć w stu procentach i dać jej to, czego oczekuje - powiedział. Uwierzyła? Nawet jeśli, to Kamil postanowił dorzucić coś jeszcze. - Uważam, że nie ma takiego wagonika, którego nie da się odłączyć - wypalił.

To gdzie chce ją ciągnąć?
W trakcie potrójnej randki na deser został Daniel. A on lubi grać ofensywnie. Dziewczyna wspomniała, że jeśli spotka mężczyznę, który ściągnie ją do Polski, nie wyklucza przeprowadzki. - No to cię ściągnę - zaatakował od razu Daniel. Sprytne, biorąc pod uwagę, że sam mieszka w Londynie...

Zielone światło
Paweł zerwał z Weroniką, postanowił więc natychmiast porozglądać się za nową parą. - Jak u ciebie to wygląda? Jesteś już zamknięta na Sebastiana? - zapytał Paulę. - Wydaje mi się, że ty takiego faceta byś zjadła! - prowokował. W odpowiedzi usłyszał, że wszystko jest możliwe. Fakt. W końcu to Wyspa miłości!

Jakie atuty ma Roksana?
Kamil, Daniel i Sebastian wrócili do willi. A razem z nimi nowa uczestniczka. Pozostałe szybko uznały, że jej pojawienie się namiesza panom w głowach...

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 11:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci