2022-09-13

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 14

W willi nikt nie powinien czuć się zbyt pewny siebie. Nowa uczestniczka zamierza zrobić wszystko, żeby kolejne przeparowanie zaskoczyło bardziej, niż ktokolwiek sądzi. Natalia wzięła na cel Kamila i Kubę, a na randkę poszła z Danielem. Dziewczyny kipiały z zazdrości, a faceci skoncentrowali się na poznawaniu pikantnych szczegółów z życia Islanderki, która zaliczyła efektowne wejście do 6. edycji „Love Island. Wyspa miłości”.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

„Następnym razem założę strój łatwiejszy do ściągania”
Sebastian i Wiktoria zgodzili się, że „widoczek jest fajny”. Chyba jednak nie chodziło o piękne fale na Morzu Śródziemnym, a o kształty dziewczyny, które Seba podziwiał podczas masażu. - No chyba musisz skoncentrować się na pośladkach, kokietowała Wiki. Ależ ta znajomość nabrała tempa!

Uczucia odżyły
- Uświadomiłam sobie, że brakuje mi Kamila - uznała Sara. Obydwoje spędzili poranek na przytulaniu i pocałunkach, nie przejmując się nawet obecnością swoich aktualnych partnerów. - Podpalamy i gasimy, podpalamy i gasimy - ocenił relację z eks Kamil. Cóż, nieważne z kim się jest w parze, ważne przy kim szybciej bije serce.

Czasem trzeba odpuścić
Sara nie lubi grać na dwa fronty. A przynajmniej tak twierdzi. Poprosiła więc o rozmowę swojego obecnego partnera i wprost powiedziała mu, że wciąż czuje coś do Kamila. - Nie chcę zabiegać o dziewczynę, która cały czas lata do drugiej osoby - odpowiedział Daniel. - Cały czas widzę, że lgniesz do niego. To mnie zniechęca - wyjaśnił, dlaczego z jego strony brakuje pełnego zaangażowania w relację z Sarą. - Każdy normalny facet dawno powiedziałby do widzenia. Księżniczka niewarta zabawy - dodał.

„To ja mam większe jaja niż on”
Niełatwe jest życie Wyspiątek, które dołączyły do grupy później. Muszą rozbijać istniejące związki, a to zawsze niesie ze sobą ryzyko niepowodzenia. Bardzo szybko przekonała się o tym Roksi. - Jesteśmy w parze, ale ty nie odpuścisz jej - powiedziała Kamilowi. - Nie lubię być wykorzystywana. To jest budzenie zazdrości w Sarze - dodała. Chłopakowi postawiła sprawę jasno: nic z tego nie będzie.

Natalia uczestniczką 6. edycji
Czas namieszać w willi! - Pracuję w salonie sukni ślubnych. W przyszłości sama chciałabym taką suknię założyć - przedstawiła się nowa singielka na Wyspie, a faceci na widok wysokiej dziewczyny w efektownej bordowej sukni oniemieli!

Kim jest nowa singielka? Poznaj ją bliżej!

Natalia jest modelką i ring girl. Ma 23 lata, mieszka w Ełku, a w programie szuka lojalnego i troskliwego partnera. Najlepiej wysokiego, o śniadej karnacji i ciemnych włosach. Jest już taki w willi?

Nikt nie może czuć się pewnie!
- Musimy znaleźć dla Danielka nową kobitę - powiedział Paweł do Pauli. - Miała taki sam kolor sukienki, jak Daniela koszulka. Może to jakiś znak? - zastanawiał się po wejściu do willi Natalii. Nowa w pierwszej kolejności wycelowała jednak w Kubę! I to mimo tego, że Islanderzy powiedzieli jej w Kręgu Ognia o uczuciach, jakie łączą go z Wero. - Jestem na Wyspie miłości i zamierzam namieszać - przyznała. - Lekka żmija w jej oczach. Jeżeli uważa, że jest lepsza ode mnie to OK - skomentowała Wero. - Weszła tu drobna, delikatna kocica z pazurkiem - dodała.

Wyrywny i wyrywany
Nowa i Kamil? Ależ ten gość ma powodzenie! Wero, Sara, Roksi, a teraz Natalia. Wieczorna rozmowa była co najmniej obiecująca, a tematem, który ich połączył były... dzieci! - Mam plan na siebie. Chcę w przyszłości mieć rodzinę, dzieci, dom - powiedziała Natalia. - Spoko, damy radę! - żartował Kamil. - Te oczy. Odleciałem w nie i zostałem tam na chwilkę - ocenił nową. - Mam nadzieję, że od jutra trzy będą za mną latały - wypalił.

Para idealna?
Takiego wyznania Kuba na pewno się nie spodziewał! - Bardzo mi miło, że jesteś taki zaangażowany, ale jeśli ona jest lepsza ode mnie, to proszę bardzo - oceniła spotkanie partnera z Natalią Wero. Obawy były chyba jednak niepotrzebne. - Jesteś moja i tylko moja - zapewnił ją Kuba. - Kto wie, może to będzie miłość aż po grób - rozmarzyła się Islanderka.

Wspólna noc z eks
Wieczorem Sara i Kamil odczekali tylko, aż ich partnerzy zasną i obydwoje przenieśli się na kanapę w ogrodzie! - Daniel tak szybko zasypia - cieszyła się Sara. Z byłym (i przyszłym?) chłopakiem były buziaki i przytulanie. Gorąco jak nigdy dotąd między nimi! Widać przeparowanie i krótka przerwa dobrze im zrobiły. Może więc jednak coś z tego będzie?

Trzech na celowniku
Przy porannej kawce dziewczyny wypytały Natalię, którzy Islanderzy wpadli jej w oko. - To nasze ulubione pytanie - śmiała się Paula. Ona jednak o swój związek z Pawłem może być spokojna, przynajmniej na razie. Nowej spodobali się Kamil, Daniel i Kuba. - To z Danielem będzie ci najprościej - padło w grupie. Natalia odpowiedziała, że woli wyzwania. Czyli co, będzie rywalizacja i drama?

Nie będzie rozlewu krwi
- Kosa między nami została zażegnana. No i cóż, wygrał najlepszy - Kamil ocenił rywalizację z Danielem o względy Sary. Męski konflikt zakończony, piątki zbite, można myśleć, co robić dalej, żeby nie zostać singlem. - Sara to przeszłość, Natalia to przyszłość - skomentował Daniel. Cel wyznaczony, trzeba działać!

Kobieca zazdrość
Plotki, ploteczki, plotunie. Sara i Roksi wykorzystały popołudniowe opalanie na obgadanie nowej. - Wydaje mi się, że jest pewną siebie dziewczyną. Jak będzie coś chciała, to weźmie. Jest silną osobowością - stwierdziła Roksana. Czyżby Islanderki poczuły się zagrożone?

Ruchome piaski
na „Love Island” nie ma czasu na marnowanie okazji. Natalia odebrała SMS: „Wybieranie chłopaka na Wyspie miłości jest dosyć proste, choć potrafi skomplikować życie. Randka, na którą idziecie, da ci za chwilę odpowiedź, jak będzie”. Poza willę wyszła z Danielem. Randka na pustyni przebiegała miło i przyjemnie, aż Natalia postanowiła trochę podgrzać atmosferę. Opowiedziała o swoim poprzednim związku z facetem i... kobietą! Danielowi zaświeciły się oczy. Ciekawy, czy mocniej zabiło też serce?

Historie, które budują relację
Od czasu przeparowania Paula i Paweł cały czas się do siebie zbliżają. Spędzają mnóstwo czasu razem, a w rozmowach swobodnie przechodzą od lekkich tematów, to bardzo poważnych spraw. Dziewczyna opowiedziała, że jest w życiu szczęśliwa. - Wszystko mi się układa w życiu fajnie. Jedyne, czego brakuje, to kogoś, kto będzie to szczęście dzielił ze mną - wyznała. Zażartowała też o poznawaniu rodziców partnera. Paweł odwdzięczył się jej zaufaniem i podzielił jedną z najtrudniejszych historii życia. Opowiedział o swoim tacie, który popełnił samobójstwo. Nic tak nie pomaga się zbliżyć i zbudować wzajemnego zaufania w związku, jak otwartość. Smutna historia tak naprawdę obydwojgu pokazała, że czują się ze sobą coraz fajniej. Pozostaje trzymać kciuki!

Nowa zrobiła wrażenie!
Powrót z randki i opowieści. Dziewczyny wypytały Natalię, jak bawiła się z Danielem. Faceci we własnym gronie skoncentrowali się na pikantnych szczegółach. - Była w trójkącie miłosnym. Jeden gościu i dwie dziewczyny - ekscytował się Daniel. - Myślę, że tutaj się może dziać! - stwierdził. Czekamy zatem na rozwój sytuacji. W końcu na Wyspie miłości trzeba spodziewać się niespodziewanego.

„Myślisz, że jestem w jego typie?”
Warto przed snem usłyszeć coś pozytywnego. Na przykład, że fajny facet jest wolny i można go poderwać. Podczas zmywania makijażu Natalia zapytała wprost Sarę, jak jest między nią a Kamilem. - Nie będę go trzymać przy sobie siłą - usłyszała odpowiedź. Zielone światło? Chyba nie...

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 14:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci