2022-09-14

„Love Island. Wyspa miłości”: Kim jest nowy uczestnik show?

Aleksandr „Sasha” Muzheiko w willi! Która dziewczyna najszybciej wpadnie mu w oko? Nowy singiel chce ułożyć sobie życie z piękną Islanderką, a to oznacza koniec wspólnej przygody dla jednej z par. Pozostali faceci mają konkurenta i muszą uważać, żeby w Kręgu Ognia nie zostać solo. Jedno jest pewne! Więcej testosteronu to gwarancja jeszcze większych emocji w 6. edycji „Love Island. Wyspa miłości”!

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Co o nim wiadomo?
Pochodzi z Ukrainy, ale od dziewięciu lat mieszka w Sopocie. Jest influencerem, a występy w telewizji nie są dla niego nowością. Brał udział w programie „Top Model”, na koncie ma także walkę w Fame MMA. Lubi aktywny tryb życia, dba o dietę i nie zapomina o regularnych treningach. O sobie mówi, że jest zwariowanym artystą.

Jakiej partnerki szuka?
Podobają mu się wysportowane i zadbane dziewczyny. W „Love Island” chętnie poderwałby jakąś influencerkę, ale to nie jest warunek konieczny. Ważne, żeby potencjalna partnerka tak samo jak on wierzyła w równy podział obowiązków w związku. No i powinna być szczera. Sasha podkreśla bowiem, że otwarcie rozmawia o niekomfortowych dla innych sprawach. Nie ma dla niego tematów tabu!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci