2022-09-14

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 15

Faceci na wychodnym, a dziewczyny w willi z nowym singlem! Która wpadnie mu w oko? Aleksandr „Sasha” Muzheiko dołączył do uczestników 6. sezonu randkowego reality show w imponującym stylu. Zaskoczył Islanderki, rzucił kilka komplementów, żartów i zdecydował, kogo chce poznać w pierwszej kolejności. Na Wyspie miłości wszystkie drogi są wciąż otwarte, choć kolejna para zbliżyła się do siebie podczas wspólnych chwil w Kryjówce.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Odważnie po swoje
Natalia zapowiedziała, że zamierza mocno namieszać i rzeczywiście od wejścia do willi odważnie sobie poczyna. Najpierw podkreśliła, że podoba jej się zakochany w Wero Kuba, później porwała na randkę Daniela, a na koniec swojego pierwszego dnia na Wyspie zapytała wprost Sarę, czy może poderwać Kamila. - Nie jest zaklepany, ale jest mi z nim dobrze i chcę budować z nim parę - stwierdziła Sara. - To jest mój typ - dodała. - No ale mój tak samo - usłyszała w odpowiedzi...

Ufaj, ale kontroluj
Sarze i Kamilowi przerwa bardzo pomogła. Paradoksalnie odkąd przestali być parą, dogadują się lepiej. Dlatego kiedy tylko Islanderka poczuła się zagrożona wejściem Natalii, postanowiła mocniej pilnować swoich interesów. Powiedziała Kamilowi, że wpadł nowej w oko. - Szybko zobaczy, że to nie ma sensu. Ja się nie kryję z buziakami i okazywaniem ci uczuć - zapewnił ją chłopak.

„To był mój pierwszy raz, kiedy strzelały gumy”
Wieczorna zabawa tak gorąca, jak same Wyspiątka! Roksi odebrała SMS: „Nigdy nie pękasz. Pokaż wszystkim, jak to jest nabrzmiewać i obkurczać się, pozostając wciąż jędrnym. #strzelającaguma”. Wiadomość oznaczała imprezę, podczas której pary miały doprowadzić do pęknięcia balona, pokazując ulubioną pozycję łóżkową. Było hot, a to nie wszystko! Balon zawierał treść kolejnego zadania do wykonania. I to niełatwego, jak na przykład wskazanie, kto z Islanderów opuści program jako następny albo która z dziewczyn jest najbardziej otwarta na jednonocną przygodę! Grubo!

Rysa na idealnym związku!
Podczas balonowego party Kuba wybrał do zabawy Wiktorię. Wero początkowo sama zachęcała go, żeby się wyluzował, ale na widok partnera z inną dostała szału. Daniel próbował ją uspokajać, ale ona w ogóle nie chciała rozmawiać z ukochanym! - Zapowiadasz się na kogoś innego, a robisz co innego. Nie sądziłem, że będziesz imitował seks z inną kobietą! - wypaliła w końcu, kiedy usiedli we dwoje w Kręgu Ognia. - Ustalamy teraz, że w każdej kolejnej zabawie ja nie będę się w ogóle bawił - denerwował się Kuba.

Nowa już podpadła?
W wieczornej zabawie pękały balony, ale Pauli omal nie pękła też żyłka z nerwów! Wszystko przez Natalię. Musiała wskazać, kto według niej opuści program przy kolejnym przeparowaniu. Wskazała Pawła, a Paulę nazwała jego „jedyną opcją”, czym doprowadziła ją do wściekłości. - Widzę, że szybko się odpalasz - stwierdziła Natalia, ale też przeprosiła. Topór wojenny zakopany, czy początek dramy? Obie mają charakter!

Nareszcie sami
Wiadomość SMS i temperatura rośnie: „Kuba i Wero, znacie już tajemnice Kryjówki, dlatego wskażcie parę, która powinna pójść w wasze ślady”. Pierwsza oficjalna para szóstej edycji nie miała wątpliwości, dla pozostałych także wybór był oczywisty: intymne chwile we dwoje spędzili Sebastian i Wiktoria. A skoro całowali się już namiętnie w basenie, to co wydarzyło się, gdy w Kryjówce zgasło światło?!

Panowie na wychodnym!
Wiadomo, że nawet najlepiej dobrani partnerzy nie mogą być ze sobą non stop. Czasem trzeba od siebie odetchnąć i pogadać z kumplami. Faceci dostali możliwość spędzenia dnia w męskim gronie poza willą. Tylko co właściwie robić, mając tyle wolnego? Najlepiej poobgadywać dziewczyny! Wszyscy byli ciekawi, jak minęła noc Seby i Wiki w kryjówce. - Pierwszy raz w życiu byłem dżentelmenem - śmiał się chłopak. Drugim hot tematem był potencjalny związek Daniela i Natalii. - Spadła na ciebie jak grom z jasnego nieba - ocenił Kamil.

Gdy nikt nie pilnuje Islanderek...
- A u ciebie jak sytuacja z Tarzanem? - zapytała Roksi, nadając tym samym nową ksywkę Pawłowi. - Wydaje mi się, że jest spoko facetem i dobrym materiałem na chłopaka - odpowiedziała Paula. - Zobaczcie, jakie mam ciary! - dodała po chwili. Wcale jednak nie na myśl o ukochanym, a w reakcji na SMS, z którego z dziewczyny dowiedziały się, że mają szykować się na wyjątkowe odwiedziny w willi!

Siła spokoju
Natalia weszła do willi z jasnym celem: chce odnaleźć miłość, nawet jeśli oznacza to rozbicie istniejącej relacji. Integracja z pozostałymi dziewczynami nie jest w takiej sytuacji prostym zadaniem. Dziewczyna zaproponowała wspólny relaks i wyciszenie. Poprowadziła sesję medytacji nad basenem. Relaks, spokój, wyciszenie... Czy to na pewno Wyspa miłości?!

Piorunujące wrażenie od wejścia
Świeże ciacho na rozbudzenie apetytu Islanderek. Dziewczyny były bliskie wpadnięcia do basenu z wrażenia, gdy ich medytację przerwało wejście Sashy. Na Wyspie jest jeszcze więcej testosteronu i większy wybór. Aktualnie: pięć dziewczyn i sześciu facetów. Ale czy na długo?

„Love Island. Wyspa miłości”: Kim jest nowy uczestnik show?

Trzeba szybko wybrać cel
Sasha chyba nie lubi marnować czasu. Do willi „wszedł z drzwiami” i od razu zaprosił dziewczyny do baru. Jakie wrażenie zrobił? - Ciasteczko na pierwszy rzut oka jest niczego sobie - oceniła Roksi. Przy nowym serce zabiło też szybciej Natalii. Ładne oczy i wysportowaną sylwetkę doceniła też Wiki, ale ona maślane oczy robi już tylko do Seby. Przynajmniej na razie...

Jest między nimi chemia
Na pierwszą rozmowę sam na sam Sasha wybrał Natalię. Od razu znaleźli coś, co ich łączy: dotychczas wszystkie ich związki rozpadały się po dwóch latach. Niby trzeba mieć ze sobą coś wspólnego, ale czy na pewno o to chodzi? Na szczęście później rozmowa skręciła już na przyjemniejsze tematy. Było o zaufaniu w miłości i wzajemnym wsparciu. Sasha rzucił też kilka żarcików. - Fajny jest. Chciałam go trochę lepiej poznać, dlatego dałam mu się jak najwięcej wypowiedzieć - przyznała Natalia.

Szczęśliwy związek wymaga pracy
Sara i Paula znalazły czas, żeby spokojnie porozmawiać face to face. Dziewczyny zwierzyły się sobie. Widać, że złapały fajny kontakt. - Kamil jest super facetem, ale ma trochę toxic cech. Podziwiam cię za to, że chcesz wejść w taką relację, o której z góry wiesz, że będzie trzeba nad nią pracować - stwierdziła Paula i wyznała, że ona nie byłaby na to gotowa.

Szukanie różnych opcji
Tyle dziewczyn do wyboru, tyle może wydarzyć się w Kręgu Ognia, że trzeba mieć na siebie plan „A” i „B”. Sasha porozmawiał w cztery oczy z Wiki. - Widać, że ma pozytywną energię, żarciki - przyznała dziewczyna. Pytanie zatem, czy tej energii wystarczy, żeby odbić Wiki Sebie?

Ach ta Karolina...
Chłopaki na wychodnym poza willę, dziewczyny same z nowych ciachem. Wszystko pięknie i... nagle wchodzi ona. Pojawienie się prowadzącej zawsze wywołuje niepewność u Wyspiątek. Jakie wieści tym razem ma do przekazania Karolina Gilon?

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 15:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci