2022-09-06

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 8

Trudne decyzje i szalona noc. Inez odeszła, a do uczestników dołączyło dwóch singli! Na Wyspie miłości trzeba spodziewać się niespodziewanego. Nie inaczej jest w szóstej edycji randkowego show. W Kręgu Ognia szansę na odnalezienie szczęścia straciła Inez. Mocne wejście zaliczyli za to nowi. Paweł i Daniel zrobili na dziewczynach wrażenie. Dostali 24 godziny na poznanie Islanderek, a później się zobaczy...

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Ostateczny wybór
- Kamil, podejmujesz decyzję, z którą z dziewczyn stworzysz parę, a która będzie musiała opuścić Wyspę - ogłosiła Karolina Gilon. Postawił na Sarę, co oznaczało, że Inez po raz drugi została w Kręgu Ognia samotnie. Tym razem nie było litości. Singielka musiała odejść.

Pozostaną wspomnienia
Inez nie znalazła miłości w szóstej edycji randkowego show. - Spodziewałam się takiego wyboru chłopaków. Niestety, żadnemu nie udało się skraść mojego serca. Jestem wybredna - powiedziała. - Odchodzę z uśmiechem na twarzy - zaznaczyła.

Ta najważniejszy sprawa
Po każdej zmianie pary Wyspiątka muszą pracować nad rozwojem nowej relacji. Niektórzy zaczęli już wcześniej, jak Wero i Kuba. Inni zwlekali z trudnymi rozmowami. - Nie poruszyłam z tobą bardzo ważnego tematu. Najważniejszego... Mam dziecko - oznajmiła Weronika. - Nic to nie zmienia dla mnie - otrząsnął się z pierwszego szoku Paweł.

„Widzę, że jestem nie w temacie”
Miłe złego początki. Paula i Sebastian złapali fajny kontakt, dobrze im się rozmawiało o zaufaniu w związku... Aż tu nagle wpadła Wiki. - Mydliłeś oczy mnie i Pauli - odpaliła petardę. - Powiedziałeś, że ty z nią porozmawiasz i ja mam się nie martwić - dodała. - Chcesz kontynuować relację z Paulą, tak? Muszę się upewnić, bo to wyglądało trochę inaczej, jak rozmawialiśmy dzisiaj - pogrążyła zupełnie chłopaka, który także od obecnej partnerki usłyszał co nieco. - Nigdy nie byłam i nie będę drugą opcją, a teraz tak się poczułam - stwierdziła Paula.

Islander na wygnaniu
- Przepraszam cię. Jak coś to mogę iść spać na dwór - zaproponował Sebastian, który wiedział, że w ciągu dnia podpadł partnerce. Paula miała dla niego litość. Nie wyrzuciła go na zewnątrz, ale odesłała na wolne łóżko. Kiepski początek nowej relacji...

Wyspiątka śpią coraz lepiej
Buziaczki, przytulaski, szepty do ucha. Temperatura w sypialni Islanderów rośnie. W pierwszą noc po przeparowaniu przynajmniej niektórzy sprawiali wrażenie, jakby dzielili łóżko od dawna. Przeznaczenie? - Dobrze mi się spało. Mamy z Pawłem harmonię - powiedziała Weronika. Zadowoleni i wyspani byli też Sara i Kamil oraz Kuba i Wero.

Pozostaje rzucić się w morską otchłań?
Tradycyjne babskie ploteczki przy porannej kawce. Dziewczyny zauważyły, że gdy Konrad wybrał w kręgu Ognia Wiktorię, ona miała zdecydowanie niewesołą minę. - On jest fajny i miły, ale im więcej mnie ktoś w jego stronę pcha, tym bardziej ja chcę iść do morza - zaskoczyła Wiki. Pozostałym chyba dało to do myślenia, bo zarówno Sara, jak i Wero stwierdziły, że co prawda są szczęśliwe, ale muszą utrzymać partnerów na dystans. - Żeby za bardzo nie odleciał - śmiała się Wero z Kuby.

„Dałam ci szansę powiedzieć wprost...”
Sebastian od początku pobytu w willi dał się poznać jako wrażliwy facet, który wszystko mocno przeżywa. Szczególnie kiedy ktoś źle zinterpretuje jego zachowanie. Próbował tłumaczyć to Kubie. - Chciałem po prostu poznać dwie piękne kobiety - zwierzył się. O ile jednak kolega go zrozumiał, to już Wiki niekoniecznie. - To nie było moją intencją, żeby grać na dwa fronty - tłumaczył. - Widziałem, jak się czułaś i jak Paula się czuła. Zraniłem obie - przyznał.

Po przejściach...
Każdy ma jakąś życiową historię, a dzielenie się nią z partnerem na pewno pomaga budować zaufanie w związku. Kamil otworzył się przed Sarą. Przyznał, że jest po rozwodzie, a w planowanej rodzinie chciałby być takim ojcem, jakiego sam nie miał. - Pochodzę z biednej rodziny. Tata był alkoholikiem, znęcał się nad nami psychicznie i fizycznie. Poszedł siedzieć do więzienia. Gdy miałem dwanaście lat, musiałem stawać między mamą a ojcem, żeby mama nie cierpiała - opisał przeżycia z rodzinnego domu... - Myślę, że ta rozmowa nas mega zbliżyła - ocenił wspólne chwile z Sarą.

Każdy zasługuje na drugą szansę
- Musisz być szczery! Pamiętam, jak powiedziałeś, że to, co ci się we mnie spodobało, to szczerość. I fajnie, żebyś też był szczery, a nie mówił jednej, że jest piękna, drugiej, że jest piękna... Tak się nie robi! Dlatego wyrzuciłam cię z łóżka - Paula znęcała się nad skruszonym Sebastianem. Powiedziała jednak co myśli i zamknęła temat. - Czuję, że dostałem drugą szansę. Teraz muszę na to zapracować - ocenił oczyszczającą rozmowę Sebastian.

Miłość jest w powietrzu
W plebiscycie na parę najbardziej „cute” zdecydowanymi faworytami byliby Kuba i Wero. Odkąd oficjalnie zostali parą, są niemal nierozłączni, a słodycz wylewa się z każdej strony. Przytulania, buziaki, romantycznie chwile nad morzem. Szczęśliwi, aż miło popatrzeć!

Szalona noc!
Dźwięk przychodzącej wiadomości i wiadomo, że będzie sztos! „Buźki i Mordunie, szykuje się istny szał niebieskich ciał! Ta noc przejdzie do historii Wyspy miłości. Szykujcie się, by odpiąć wrotki!”. I odpięli! Seksowne stroje i szał ciał. Islanderki i Islanderzy wystąpili jako niegrzeczna pielęgniarka, policjant, ratowniczka, pirat, policjant... Oj było gorąco!

Weszli do willi z drzwiami
Wyspa miłości nie lubi nudy. Jedne Wyspiątka odchodzą, inne pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Świeżynki to Paweł i Daniel. Obaj wiedzą, jak zaliczyć mocne wejście. Erotyczny taniec spowodował, że Islanderki chyba przynajmniej na chwilę zapomniały o swoich partnerach. A może niektóre zapomniały już na stałe?

Paweł i Daniel w 6. edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Kim są?

Jakie atuty mają nowi?
Paweł i Daniel weszli do willi i zaczęli od najważniejszego, czyli pytania: „Komu będzie ciężko odbić, a komu nie?”. Dziewczyny unikały odpowiedzi wprost, ale widać było, że panowie zrobili na nich wrażenie. - Paweł nie jest w moim typie ani trochę, ale Daniel już tak. Wreszcie jakiś chłopiec z ciemnymi oczami - zachwycała się przed kamerą Wiktoria.

Obywatel świata
Daniel błysnął ciekawym życiorysem i profesją. Dziewczynom zaimponowało, że mieszka w Londynie, a wcześniej w Singapurze i Portugalii. Islanderkom zaświeciły się też oczy, gdy powiedział, że pracuje jako masażysta!

W znakomitej formie
Paweł, który pochodzi z Olsztyna, ale od trzech lat mieszka w Warszawie, zaskoczył wiekiem. Dziewczyny nie mogły uwierzyć, że 32-latek utrzymuje tak świetną formę. - Jestem zawodnikiem sportów sylwetkowych - wyjaśnił.

Trzeba spodziewać się wszystkiego
Nowi uczestnicy na koniec emocjonującego dnia dostali zagadkową wiadomość SMS: „Rozgośćcie się i poczujcie klimat. Macie 24 godziny na poznanie dziewczyn, a później się zobaczy”...

Zobacz live chat z Inez:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 8:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci