2022-09-06

Paweł i Daniel w 6. edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Kim są?

Dwaj nowi single w willi! Zgłosili się do programu, żeby osiągnąć swój cel i w randkowym reality show Polsatu znaleźć miłość. Ale najpierw muszą zrobić dobre wrażenie na dziewczynach i rozbić ich aktualne związki. Czym zaskoczą Paweł i Daniel? Jaką wybiorą strategię, żeby jak najdłużej pozostać w szóstej edycji „Love Island. Wyspa miłości”? Poznaj bliżej kolejnych Islanderów!

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Kim jest Daniel Różański?
Islanderki, które czekają na niego w willi, są pięknie opalone. To bardzo dobrze, bo Daniel ma słabość do takich kobiet. Jego partnerka musi być też naturalna i powinna być trochę... drama queen. Inaczej 28-letni trener personalny z Żyrardowa się nudzi. Jak sam twierdzi, jest wyluzowanym globtroterem, ceni w sobie spontaniczność, lubi podróżować. Od trzech lat mieszka w Londynie.

Paweł Michalski w „Love Island”
Nowy uczestnik podkreśla, że jest pewny siebie, zdyscyplinowany i uparcie dąży do celu. A tym jest na Wyspie miłości znalezienie drugiej połówki. Paweł jest trenerem personalnym. Wie, co to ciężka praca. Na kursy trenerskie musiał bowiem zarabiać, pracując fizycznie za granicą. Od trzech lat mieszka w Warszawie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Mocne wejście
Paweł i Daniel doskonale wiedzą, po co wchodzą do willi „Love Island” i jak to zrobić, żeby pierwsze wrażenie było piorunujące!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci