2022-09-07

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 9

Emocjonalny rollercoaster! Namiętność, konflikt i wieczór, który nawet zdaniem samych uczestników przejdzie do historii randkowego reality show. Relaksujące masaże i randki nowych Islanderów to dopiero początek! Wyspiątka już wiedzą, kto z nich ma na koncie zdradę, kto lubi się ostro zabawić, a kogo wyrzucili z pociągu za seks w miejscu publicznym. W Kręgu Ognia muszą także poznać decyzje Daniela i Pawła...

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

„Ale ciała mają ładne. Hot!”
Można się domyślać, o czym śniły Islanderki, skoro poranne rozmowy dotyczyły głównie nowych uczestników, a właściwie ich sylwetek. Daniel bardziej spodobał się Wiktorii i Wero. Sarze również, ale ona od razu zaznaczyła, że wciąż woli Kamila. Paula natomiast doceniła muskulaturę Pawła. - Ma ładniejsze ciało. Podejrzewam, że każdy mięsień jest tam wyczuwalny - rozmarzyła się.

Połączy ich miłość do dzieci?
Paweł i Daniel dostali 24 godziny na poznanie dziewczyn. Nie mogli więc marnować czasu. Paweł w rozmowie z Weroniką szybko przeszedł do konkretów. Opowiedział między innymi o swoim poprzednim związku, w którym wychowywał dziecko partnerki. Islanderce, która ma ośmioletnią córeczkę, od razu zaświeciły się oczy. - Powiedział mi o tym dziecku i widziałam, że się wzruszył. To było takie kochane... - przyznała. Nowy uczestnik trochę przez przypadek zaprezentował się jako potencjalny dobry tata!

Ciacho do schrupania
Daniel w pierwszej kolejności zarzucił sieci na Wiktorię. Szybko błysnął, że jest rannym ptaszkiem i może zawsze czekać na partnerkę z gotowym śniadaniem i kawką. - Śniadania nie dostałaś od swojego, nie? Może to zmienimy - powiedział i chyba trafił w dziesiątkę. - Myślę, że można byłoby go schrupać kiedyś - stwierdziła Wiki.

Pełna mobilizacja
Ach ci nowi! Tak namieszali w głowach, że dziewczyny nie potrafiły rozmawiać o niczym innym. Tylko czy na pewno osiągnęli taki cel, jaki zamierzyli? Paula doceniła, że Daniel i Paweł są przystojni, ale jednocześnie i do Sebastiana serce zabiło jej szybciej. - On ma takie ciałko i tak ładnie pachnie - zachwycała się w rozmowie z Wero.

Miłe zaskoczenie
Weronika zdradziła Wero, że co prawda jest jej dobrze z Pawłem, ale jego nowy imiennik też błyskawicznie zrobił na niej wrażenie. - Jest w podobnym wieku, był w długich związkach, wychowywał dziecko partnerki. Ta pierwsza rozmowa od razu była taka głębsza, a to mi się bardzo spodobało - przyznała. Wero poradziła jej wprost: - Nie bój się, że kogoś zranisz. Myśl o swoich uczuciach.

„Pierwszy dzień i już wszystkie rozebrałem”
Jeden SMS do nowych uczestników i temperatura w słonecznej Andaluzji wzrosła jeszcze bardziej! „Świeżaki, skorzystajcie ze swoich super mocy i przejmijcie inicjatywę. Daniel w trakcie masażu, a Paweł w trakcie spersonalizowanego treningu”. No to się zadziało! Czy może być lepszy sposób na podgrzanie atmosfery niż relaksujący masaż z oliwką? - Lubisz delikatnie, czy głęboko? - prowokował Daniel Wiktorię. - Widzę spięte mięśnie pośladkowe, trzeba wymasować - dodał. Na wspólne miłe chwile zaprosił też Sarę i Wero. Wszystkie były zachwycone. Masażysta też. - Dwa razy miałem myśli nieprofesjonalne... - przyznał.

Przez sport do serca?
Paweł zaprosił na treningi personalne Paulę, Wero i Weronikę. Islanderki ćwiczyły pośladki, Paweł sztukę podrywu. - Widzę, że mocno rozbudowane są pośladki. Bardzo duży potencjał - zagadywał Paulę. Po zajęciach przyznał, że flow czuje właśnie z nią i z Weroniką. - Będę atakował! - zapowiedział.

Dobra rada. A jaka sprytna!
Ploteczki najlepiej wchodzą przy robieniu makijażu. Można obgadać facetów i w babskim gronie zastanowić się nad taktyką na kolejne dni. Weronika zwierzyła się dziewczynom, że świetne wrażenie zrobił na niej nowy Paweł, ale i „jej Pawełek” wciąż plusuje. Paula doradziła otwarcie się na nową znajomość. - Jest bardzo przebiegła! Doradza mi, żebym spróbowała, bo ona dobrze czuje się z nowym Pawłem. Chce, żebym ja go tutaj zatrzymała, czyli się mną wyręczyć, bo sama nie chce rezygnować z Sebastiana - oceniła Weronika. - Strasznie mnie zdenerwowała. Pogrywa i każdemu radzi tak, żeby dobrze się ustawić. Chce być królową w grupie - dodała. Czyżby rywalizacja o własne szczęście nabierała rumieńców?

Niełatwe zwierzenia
W którym momencie zaczyna się zdrada? I czy można ją wybaczyć? Sara i Kamil lubią wchodzić na ciężkie tematy. Chłopak, który wcześniej opowiedział o trudnym dzieciństwie, teraz zwierzył się, jak blisko był kiedyś romansu. Pytanie, czy takie historie to dobry sposób na podryw? Dziewczyna słuchała ze zrozumieniem, ale kiedy tylko Daniel pojawił się, żeby ją „porwać”, chętnie skorzystała z okazji.  

Drama king
Daniel każdą chwilę próbował spożytkować na poznawanie kolejnych dziewczyn. Chciał porozmawiać ze wszystkimi, ale chyba nie przypuszczał, że przerywając pogawędkę Sarze i Kamilowi wejdzie na minę. Kamil wpadł w szał. Próbowała uspokajać go Paula, ale nie chciał słuchać żadnych argumentów. Samiec alfa poczuł, że ktoś wtargnął na jego terytorium!

Spokój i zaufanie to podstawa
Paweł Pawłowi nierówny. Obu trzeba się dobrze przyjrzeć. Weronika przyznała obecnemu partnerowi, że dobrze rozmawia jej się z nowym uczestnikiem. - Jest mną zainteresowany. Co o tym myślisz? - zapytała. W odpowiedzi usłyszała, że powinna robić to, co czuje. - Doceniam, że mnie nie blokuje, nie obraża się. Bardzo mi to zaimponowało - przyznała dziewczyna.

Bez skrupułów
Podstawa to osłabić rywala. Najwyraźniej z takiego założenia wyszedł Daniel, bo jego randka z Sarą polegała głównie na obgadywaniu Kamila. - Mogą wejść dwie dziewczyny nowe i nagle mu się odwidzi - wypalił. - Ty będziesz dla niego zamknięta. Przyjdą inne i zostaniesz na lodzie - drążył temat. Strategia mało dżentelmeńska. Ale może skuteczna?

Każdy ma swoją prawdę
- Ja jestem w stu procentach dla ludzi OK i nie życzę sobie, żeby ktoś nie był w stosunku do mnie - wyjaśniła Weronika Pauli. Od porannych porad do popołudniowego konfliktu między nimi zrobiło się bardzo blisko. - Ma specyficzny charakter i czasami trzeba przełknąć jej odzywki, ale ja nie lubię, jak ktoś mi wchodzi na głowę - oceniła Paulę Weri.

„To nie było zachowanie rycerskie, a frajerskie!”
Pierwszy tak ostry i otwarty konflikt w szóstej edycji! Kamil zupełnie stracił zimną krew. - Zachowałeś się jak lamus! Nie masz zielonego pojęcia o życiu i długo tu miejsca nie zagrzejesz! - wykrzyczał do Daniela za to, że ten przerwał mu rozmowę z Sarą. Pozostali Islanderzy mieli niezły ubaw, a nowy chyba nie przejął się śmiertelnie poważnie... - Naczelny zadymiator uniósł się honorem - skomentował.

Nie ma tematów tabu
Wieczorna zabawa w Kręgu Ognia na rozładowanie atmosfery na Wyspie miłości. Jedna osoba mówi, czego nigdy nie robiła, pozostali piją wino, jeśli mają tę czynność na koncie. Oj działo się! Kto całował się z osobą tej samej płci? Kto uprawiał seks na pierwszej randce, a kto w miejscu publicznym? Tego wszystkiego Islanderzy o sobie jeszcze nie wiedzieli. Już wiedzą...

Kto lubi bawić się pejczem?
- Jestem zszokowana, bo ma tylko dwadzieścia dwa lata! Niby taki grzeczny, a jednak wcale nie... - dziewczyny nie mogły uwierzyć w opowieści Kuby. Seks w galerii, trójkąciki, pejcze, klimaty BDSM... W willi nieoczekiwanie objawił się król ostrej imprezy! - Ten wieczór przeszedł do historii „Love Island” - stwierdziła zszokowana Wero.

Dotychczasowy układ idzie w zapomnienie!
Minęły 24 godziny, które Daniel i Paweł mieli na poznanie dziewczyn. „To właśnie ta chwila, kiedy zdecydujecie, z kim stworzycie pary. Ogłoście to Islanderom w Kręgu” - otrzymali wiadomość nowi. Jak wybrali?

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 9:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci