2022-08-31

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 3

Przeparowanie, jakiego dotąd w programie nie było, wywróciło życie i plany uczestników! Kiedy Karolina Gilon weszła do willi i oznajmiła, co dalej, wszyscy przeżyli szok. Po raz pierwszy w historii randkowego reality show Polsatu to widzowie zdecydowali, którzy single i singielki najlepiej do siebie pasują. Teraz Islanderzy muszą zmienić taktykę randkowania, a strategię szukania idealnego związku dostosować do tego, co wydarzyło się w Kręgu Ognia.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Ufaj, ale kontroluj
Związek wymaga szczerości i zaufania. Szczególnie, jeśli para jest dopiero na początku wspólnej drogi, warto wyjaśniać wszystko na bieżąco. Kamil postanowił więc zapytać Wero o romantyczny taniec w deszczu z Kubą. - Myślę, że on jest trochę zazdrosny, ale ja sobie nie robię nic z tego - przyznała dziewczyna i temat ucięła bardzo szybko. - Taki taniec dobieraniec - stwierdziła.

Taniec tarki... i niezgody
Islanderzy randkują zamknięci w willi. Imprezy na mieście i podryw w klubach mogą jedynie powspominać w rozmowach. Pozornie fajny temat wywołał dramę między Mateuszem i Wiktorią. Chłopak powiedział kilka zdań o ciekawym, jego zdaniem, twerkowaniu oraz „tańcu tarki”, którego nie akceptuje. Próbował tłumaczyć różnicę, pokusił się nawet o prezentację „kobiety tarki”, ale od Wiki usłyszał, że jest hipokrytą. No i się zagotowało! - Niektóre dziewczyny mają problem z rozumowaniem. Jeżeli ktoś nie zna nazw hipokryta i twerk, czyli taniec, który można nazwać sztuką, to nie powinien się wypowiadać i nie powinien takich słów używać. Proste - zirytował się.

Skreślony na dobre?
W trakcie wspólnych chwil jedni single potrafią w błyskawicznym tempie zrobić dobre wrażenie, a inni jeszcze szybciej strzelają sobie w stopę. Przynajmniej u jednej uczestniczki Mateusz ma już zdecydowanie pod górkę. - Nie podoba mi się jego podejście do wielu rzeczy, np. że dziewczyny nie mogą chodzić bez stanika. To zazdrośnik. Nie mówi też „hej, czy chcesz iść porozmawiać”, tylko „chodź, wstawaj, idziemy” - Wiktoria długo wymieniała Wero wady chłopaka.

Strategia na niedostępnego
Najkrócej w programie jest jak dotąd Weronika, która już na wejściu spodobała się wszystkim facetom. Chcą ją poznać, zanim zostaną zaproszeni do Kręgu Ognia. - Będę robił podchody - uprzedził ją Mateusz. Obserwujący ich Paweł i Kuba próbowali w tym czasie omówić odpowiednią taktykę działania. Jak sprawdzą się męskie porady o graniu niedostępnego i wzbudzaniu zazdrości?

Wszystko da się wypracować
Sebastian, opisując Wiktorii, jakie dziewczyny go kręcą, postanowił odnieść się do doświadczeń zawodowych. Ważny jest dla niego charakter i życiowa historia partnerki. A wygląd? - Pójdziemy parę razy na siłownię, zrobimy cardio i będzie dobrze - wypalił. Na szczęście dla niego dodał też, że w związku nie jest zaborczy i obdarza partnerkę dużym zaufaniem. Chyba się wyratował, bo wyraźnie zainteresowana nim Wiki podzieliła się wyznaniem, że zazwyczaj nie nosi stanika... Pozostaje czekać na rozwój tej znajomości.

Związki bez przyszłości
Kiedy w miłości podpowiadają serce, rozum i... kolega, łatwiej o decyzje i wnioski. - Nie widzę tego. Na tyle, co cię poznałem, to według mnie to nie przejdzie - powiedział o relacji Mateusza z Karoliną Kamil, podkreślając, że nie wyobraża sobie wyjścia z kimś takim z programu i tworzenia stałego związku. Najważniejsze jednak to mieć plan B. - Ta wyspa jakaś zaczarowana jest. Tylu ludzi jest na świecie i nie każdy jeździ konno, a tu przychodzi dziewczyna, która siedzi w koniach - powiedział wyraźnie zauroczony Weroniką Mateusz.

Temperatura w górę!
Krótka wiadomość SMS i od razu wiadomo, że będzie ciekawie! „Wuzetki i keksy. Ciasto rumieni się w piekarniku powyżej 200 stopni. Czas podnieść temperaturę. #wyluzujcie #poświrujcie” - przeczytali uczestnicy. W szklanej kuli czekały na nich karteczki z treścią zadań do wykonania. Inez mogła wybrać Islandera, na którym przejechała się, jak na kucyku. Dosiadła Kamila. - Nie mam nic przeciwko - skomentowała Wero. Ciekawe, czy takiego samego zdania była po kolejnym zadaniu, kiedy jej partner wylosował możliwość zamienienia się strojami z dowolną dziewczyną i do przebieranki wybrał... Wiki!

Wieczór szaleństwa i namiętności
Zabawy na „Love Island” to nie tylko czas na luzik, ale też szansa na zaznaczenie terenu. Wero pocałowała Kamila i wykonała dla niego seksowny taniec. Czy to najbardziej zgodna para w programie? To nie koniec takich akcji tego dnia. Karolina postanowiła poznać smak ust Mateusza, a Kuba namiętnie pocałował... Wiktorię! - Dla mnie każdy wieczór tutaj jest szalony, ale dzisiejszy przeszedł wszystkie - przyznał.

Tego się nie spodziewali!
- Kochani, przepraszam, że przerwałam wam zabawę, ale mam ważną wiadomość z Polski - Karolina Gilon zawsze wchodzi do willi nie tylko z klasą i elegancją, ale i z przytupem. Także tym razem jej pojawienie się namieszało. - Mieliście czas, żeby się dobrze poznać i na spokojnie dokonać własnego wyboru. A teraz my daliśmy możliwość widzom, żeby zdecydowali, w jakich parach chcieliby was widzieć - oznajmiła. Wyspiątkom pozostało zebrać szczęki z podłogi...

Dobrze dobrani
Jako pierwsi werdykt fanów programu poznali Wero i Kamil. Widzowie zdecydowali, że para pozostała razem. - Nie wyobrażałem sobie, żeby było inaczej - podkreślił chłopak. - Miło to słyszeć. Trzymamy kciuki - oceniła prowadząca.

Pasjonaci razem
- Mateusz, decyzją widzów będziesz w parze z Weroniką - zakomunikowała Karolina Gilon. Wygląda zatem na to, że fani wzięli pod uwagę wspólną pasję miłośników jazdy konnej. - Jest ciekawie. Albo grubo, albo wcale - rzucił Mateusz.

Polecą iskry?
Dla Sebastiana widzowie wybrali Wiktorię. - Jestem ciekawa tej relacji. Niech tam iskrzy! - zachęcała prowadząca, która próbowała też przycisnąć nieco Kubę: - Jesteś zły? - zapytała wprost. Islander zaprzeczył, ale wyraz jego twarzy wszystko zdradzał...

Fani mają zawsze rację
Paweł jeszcze przed poznaniem decyzji powiedział, że jego zdaniem widzowie wiedzą najlepiej. Ciekawe czy pomyślał tak samo, gdy okazało się, że jego nową partnerką została Karolina?

Nowa w willi!
- Kuba, widzowie sądzą, że szczęście znajdziesz u boku... Pauli - odpaliła prawdziwą petardę Karolina Gilon! Kim jest nowa Islanderka? - Paweł, poznajesz? - zapytała ze śmiechem prowadząca. Bo Paulina to singielka, z którą Paweł był już na podwójnej randce w tej edycji. Wybrał wówczas Weronikę. Teraz Paulina dostała drugą szansę.

Znowu jest nieparzyście
W Kręgu Ognia samotna pozostała Inez. - Widzowie niestety nie widzą u Ciebie szansy na uczucie z żadnym z mężczyzn na Wyspie. Musisz teraz dać z siebie wszystko - pozostawiła ją w niepewności Karolina Gilon.

Szczerość to norma?
Kuba postanowił poznawać swoją parę tak dokładnie, jak tylko się na tym etapie da. Podczas rozmowy było porównywanie wieku, oczu, mierzenie, kto jest wyższy... - Na pewno się dogadamy - powiedział Pauli, a przed kamerą przyznał, że tak naprawdę to pierwsza dziewczyna na Wyspie, która nie wpadła mu w oko.

Dobry koń to nie wszystko
Jedna nowa para dogaduje się szczególnie wzorcowo. Na razie! Weronika i Mateusz byli pewni, że będą razem. - Każdy by powiedział, że tak musi być - przyznał chłopak. Dziewczyna też nie była zaskoczona decyzją widzów, ale.... - To, że on to czuje i te konie, to jeszcze dla mnie nie jest wszystko - zaznaczyła.

Woda w basenie zawrzała!
Po dniu pełnym emocji i zaskoczeń dobrze jest się schłodzić. Wiktoria zaproponowała Sebastianowi kąpiel w basenie. Ale z ochłodą niewiele to miało wspólnego. Skończyło się na zazdrosnych spojrzeniach reszty Wyspiątek i pierwszym pełnoprawnym pocałunku Wyspiątek w szóstej edycji! - Jakoś nie poczułam wielkiego uczucia i wielkiej chemii. To był taki przyzwoity pocałunek - oceniła najmłodsza uczestniczka show.

Strzał w dziesiątkę
Plotki, ploteczki, plotunie. Dziewczyny spotkały się w sypialni, żeby poznać lepiej Paulinę. Ale wiadomo jak to jest - rozmowa szybko zeszła na facetów. Najbardziej ucieszyły się Karolina i Weronika. Jedna z tego, że już nie musi być z Pawłem, a druga, że będzie mogła być z nim bliżej. Czyli widzowie dobrze wybrali!

Co może pójść nie tak?
- Zrobiliście dobre wrażenie. Konie, wspólna pasja i tak poszło - powiedział Kamil. Tematem dominującym podczas męskiego wieczoru na kanapach były bowiem uczucia rodzące się między Mateuszem i Weroniką. Wygląda na to, że wszyscy kibicują parze pasjonatów. A może to tylko maski i gra pozorów? Atmosfera zrobiła się nieco luźniejsza, kiedy panowie wypytali Sebastiana o basenowy pocałunek z Wiktorią i striptiz przed Karoliną.  

Trudne początki
Nowa na Wyspie miłości chciała od razu poznać wszystkich Islanderów i zrobić dobre wrażenie. Po rozmowie z dziewczynami przeniosła się do panów. Przywitała się, miało być miło, aż jej partner wypalił: - Dobra, wy się poznawajcie, a ja idę... I poszedł... Tylko czy będzie miał do kogo wracać?

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 3:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci