2022-08-29

„Love Island. Wyspa miłości”: Ale zamieszanie! Z kim będą?

Oto dwie dziewczyny, które już na starcie programu wchodzą, żeby zmienić układ par. Paulina i Weronika zapowiadają, że są pewne siebie i gotowe do walki o udany związek. Ich pojawienie się w pierwszym odcinku szóstej edycji „Love Island. Wyspa miłości” to duże zaskoczenie dla widzów, którzy otrzymali szansę, żeby... sparować dowolnych singli z singielkami w oficjalnej aplikacji randkowego show Polsatu.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Kim jest Paulina Wilk?
Makijażystka z Wrocławia lubi podkreślać nie tylko swoją urodę, ale i silny charakter. Twierdzi, że wie, czego chce, zawsze jest szczera i lubi mieć ostatnie zdanie. Nic dziwnego, że u partnera szuka podobnych cech. Wymarzony mężczyzna musi być pewny siebie. Dobrze też, żeby miał brodę i tatuaże. 23-latka ma już za sobą jedną dramę. Poprzedni facet oświadczył się jej w Wigilię i choć powiedziała „tak”, relacja się rozpadła. Czy w hiszpańskiej willi znajdzie prawdziwą drugą połówkę?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Czym zaskoczy Weronika Bolchajmer?
Już samo pojawienie się 33-latki z Warszawy w willi było niespodzianką. A to dopiero początek, bo Weronika - jak sama mówi - jest fighterką! W programie chce odnaleźć bratnią duszę. Potencjalny partner musi się jednak mocno postarać. Modelka i agentka nieruchomości podkreśla bowiem, że zdaje sobie sprawę ze swojej urody i dużego powodzenia u mężczyzn. Czuje się jak księżniczka! Idealny partner powinien być inteligentny, zadbany i zabawny. Dobrze też, żeby był w podobnym wieku, bo Weronika nie ma najlepszych doświadczeń ani z młodszym, ani dużo starszym facetem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci