2022-09-23

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 23

Uczestnicy wiedzieli, że show ich zaskoczy. Teraz przekonali się, że szokują sami siebie! Wspólne chwile i szalone zabawy w willi oraz Casa Amor pokazały, że ciężko jest bronić się przed uczuciami. Jedni znajdują więc to, na co czekali, a inni mają mętlik w głowie. Próbują zdać test wierności i lojalności. Ale kiedy serce zaczyna bić szybciej, niewiele da się zrobić! Które pary przetrwają tę próbę w 6. edycji „Love Island. Wyspa miłości”?

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Dobra impreza
Kac? Wyrzuty sumienia? Nic z tych rzeczy! Po dobrej imprezie w willi rano Islanderzy byli w doskonałych nastrojach. Poznali nowe dziewczyny, wrzucili na luz, a Sasha znalazł kogoś, przy kim szybciej bije mu serce. Co prawda faceci śmiali się, że był podejrzanie spokojny, ale... tak miało być! - Spodobała mi się Angelina. Ja sobie tutaj odwalałem, a teraz czuję, że robię się poważniejszy - zdradził. Pozostali radzili mu, żeby pozostał sobą. - Dajcie mi jeden dzień poudawać dżentelmena - żartował Sasha.

Serce zabiło szybciej
- To jest pierwszy mężczyzna na Wyspie miłości, przy którym coś drgnęło we mnie - powiedziała Roksi o Pawle. Pozostałe dziewczyny przyznały, że obydwoje razem pięknie wyglądają, a chłopak świetnie tańczy. Wszystko jest zatem na dobrej drodze, żeby Islanderka wróciła do willi zakochana. - Go Roksi, go! - dopingowały ją Wero i Wiktoria. Magia Casa Amor działa!

Ćwiczenia nad odpowiednią pozycją
Podstawą budowania związku są solidne starania. Sasha o tym wie, dlatego skoro spodobała mu się Angelina, to nagimnastykował się, żeby zrobić jak najlepsze wrażenie. Udało się? Chyba tak! - Oni super się dobrali. Chyba czują to samo, jest flow - oceniła Klaudia. A Sasha jak bajerował! - Jakiś nowy mięsień mi się pojawił... albo przepuklina - żartował. Poczucie humoru zawsze w cenie!

Mętlik w głowie
- Odkąd tu jestem, ani raz nie miałam tak, że to ja chciałam poznać faceta - zaczęła Paula. - A tu to ja mam ochotę z nim rozmawiać i ja mam ochotę do niego podejść. Nie wiem, co to będzie - dodała, opowiadając dziewczynom o relacji z Patrykiem. Chłopak szybko wyczuł, że ma szansę ją poderwać. Było pływanko w basenie i relaks, ale też poważne tematy, jak ślub kościelny, dzieci... - Jest bardzo rodzinna i ciepła - ocenił Islanderkę Patryk.

„Czyli jesteśmy oboje gotowi”
Ten facet nie ma hamulców! Paweł dowiedział się, że zrobił niezłe wrażenie na Roksi, więc w rozmowie od razu pojechał po bandzie. - Jeśli chodzi o seks, to gra on dużą rolę. Lubię eksperymentować, lubię miejsca publiczne, spontan, fajne przebrania i wiele innych... - wypalił. - Myślę, że chciałaby mnie spróbować postawić do pionu - ocenił Islanderkę.

Coraz więcej wątpliwości
Dziewczyny to potrafią zawrócić w głowie. Kubie zawróciły aż za bardzo. - Fiksuję trochę - zaczął rozmowę z Pawłem. - Siedzę z Adą, po chwili siedzę z Natalią i biję się z myślami, czy z Wero jesteśmy cały czas razem, czy coś się zmieniło... - zastanawiał się. - Już mam taki mętlik w głowie, że szok - dodał. Paweł przyznał, że on też nie jest pewny tego, co się dalej wydarzy. - Nie dała mi deklaracji, że zestarzejemy się razem - powiedział o Pauli.

Kto chce lizaka?
W Casa Amor Islanderki miały niezłą rozkminę. Natalia zauważyła, że tylko Wero i Sara zdążyły już wejść ze swoimi partnerami na wyższy level. - Macie większe zaufanie do swoich partnerów. Ja nie mam, bo znam go krótko i nie zdążyłam spędzić z nim za dużo czasu - powiedziała o Danielu. A czy za nim tęskni? - To jest jak danie dziecku lizaka i zabranie. I teraz myśl o tym smaku. Tak się czuję... - stwierdziła.

Czy Wero jest aktorką?!
Kiedy podczas wieczoru w Kręgu Ognia Karolina Gilon czytała Wyspiątkom, co myślą o nic widzowie, Wero dowiedziła się, że zdaniem fanów programu jest nieszczera. Okazało się, że ta opinia dotarła do Casa Amor. - Oni także uważają, że jesteś aktorką - Wiki powiedziała, jakie rozmowy singli usłyszała... To musiało zaboleć. - Zachowujemy się po swojemu i nie patrzymy na to, co kto mówi. Jak Kuba był obok, to za bardzo się tym nie przejmowałam, a tutaj czuję się sama... - rozpłakała się Wero.

Ona ma tylko jeden cel
Jeśli uczucia są silne, to nie wszystko trzeba mówić wprost. Alicja zapytała Sebastiana, czy wie, co ona do niego poczuła. - Nie musimy o tym rozmawiać, bo ja to widzę - przyznał Islander. - Chcę dać ci do zrozumienia, że tylko tobą jestem zainteresowana - dodała na wszelki wypadek singielka. Nie ma w tej relacji wielkich fajerwerków, ale nić porozumienia jest na pewno!

Wierny jak Kamil
Pięć nowych dziewczyn w willi musi działać otwarcie i zdecydowanie. Trzeba szybko wyczuć, gdzie jest szansa na rozbicie dotychczasowej relacji i zbudowanie nowej. U Kamila chyba wszystko jest jasne. - Wiem, że to jest mądra kobieta i jestem jej pewny - powiedział o Sarze. Przyznał też rację Alicji, która wyczuła, że jeśli Sara wróciłaby z Casa Amor z innym, Kamil przeżyłby koszmar!

Tak w sumie to jest średnio...
Dwie uczestniczki nie bawią się dobrze w Casa Amor! Szok? Nie do końca. Bo jeśli ktoś już znalazł drugą połówkę, to myśli tylko o niej. Wero i Sara doskonale zrozumiały się w tej kwestii. - Kiedy siedzimy z dziewczynami wszystkie razem, to czuję się dobrze. Ale jak są zabawy, to wtedy czuję się średnio... - powiedziała Sara. Czyli bez Kamila na zabawę ani rusz!

Ostro i bez kagańca!
Za mało emocji w willi i Casa Amor? Nigdy! „Eksploratorki i Zdobywcy, jako że uwielbiacie konkurencję, szykuje się bitwa między willą a Casa Amor. Bez ofiar i trofeów, czysta zabawa” - jeden SMS i natychmiast zrobiło się hot! Były niespodziewane buziaki, ale także zupełnie spodziewane i zamierzone tańce godowe oraz wyprowadzanie partnera na spacerek na smyczy.

Warto było czekać
- Z jednej strony jestem wariatka, a z drugiej jestem wrażliwa - powiedziała Roksi. A którą twarz pokazała Pawłowi? W nocy przez tę dwójkę woda w basenie zaczęła się gotować. Było naprawdę ostro. Może nie ma co zapeszać, ale jeśli Roksi czekała na szybsze bicie serca, to chyba już się stało faktem!

Ktoś się żeni?!
Nie zna życia, kto nigdy nie grał w butelkę! Islanderzy w willi zagrali, a powiedzieć, że puściły im przy tym hamulce, to jak nic nie powiedzieć. - To był wieczór kawalerski i panieński razem - ocenił zabawę Daniel. - Noc hot, noc zbliżeń, noc przesady - przyznała Klaudia, a Sasha podsumował: - Nie wiem, czy ktoś ma wyrzuty sumienia, ale zabawa była fajna.

„Chciałbyś, żebym cię zabrała do willi?”
Jak Paula, to wiadomo, że konkret! To co przyniesie z Casa Amor? Nową miłość? Z Patrykiem wyraźnie zaiskrzyło. Obydwoje przyznali, że nie spodziewali się tak szybkiego rozwoju sytuacji. - Myślę, że musimy zrobić kolejny krok - powiedział chłopak i pocałował Paulę. Niby #albogruboalbowcale, tylko co na to Paweł...

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 6, odcinek 23:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci