2023-02-28

Laura Sidor: Przyszłam do tego show przekroczyć swoje granice

Uczestniczka ósmej edycji „Hell's Kitchen” o swoich celach w programie. Laura Sidor nie ma profesjonalnego doświadczenia w kuchni i właśnie dlatego zgłosiła się do emocjonującego reality show Polsatu. Jakie potrawy preferuje? Jakie wrażenie zrobił na niej prowadzący Mateusz Gessler i pozostali towarzysze kulinarnej przygody? Zapraszamy w środę o godz. 21:00.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Miłośniczka warzyw
Każdy z uczestników to inna osobowość i inne kulinarne preferencje. Jakie ma Laura Sidor? - Kocham warzywa. Kuchnia wegetariańska, zdrowa, która leczy. To mnie interesuje - opowiada w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Autorytet w kuchni
Dowodzący poczynaniami pasjonatów gotowania Mateusz Gessler zrobił na niej duże wrażenie. - To wulkan energii i pomysłów. Sposób ich przekazania jest niesamowity, bo od razu wchodzi do głowy - podkreśla swoje wrażenia Laura Sidor.

Cele w programie
Na zwycięzcę czeka nagroda 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. - Nie przyszłam po pieniądze, ale po to, żeby przekroczyć swoje granice, poznać inne techniki, zdobyć doświadczenie - mówi, podkreślając także ekscytację formułą reality show.

Co Laura Sidor mówi o pozostałych uczestnikach programu? Jakie emocje im towarzyszą?

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat