2023-03-26

Martyna Cieplak: W „Hell's Kitchen” robi się gorąco

Uczestniczka ósmej edycji w rozmowie o kulinarnym show Polsatu. Martyna Cieplak przyznaje, że pomimo kilkunastoletniego zawodowego doświadczenia, nie jest ono wystarczające, aby błyszczeć w programie. Jak postrzega szefa Mateusza Gesslera? Co mówi o pozostałych uczestnikach? Zobacz wideo!„Hell's Kitchen” w środę o godz. 21:10 w Polsacie.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Niewystarczające doświadczenie
Martyna Cieplak od długiego czasu pracuje zawodowo jako kucharz. - Piętnaście lat na kuchniach włoskich, amerykańskich, meksykańskich, więc doświadczenie mam spore. Ale okazuje się, że jeśli chodzi o „Hell's Kitchen” to piętnaście lat to mało - mówi uczestniczka. Spośród wymienionych kuchni, najbliższa jej sercu jest włoska. - Najbardziej lubię robić pizzę, makarony, owoce morza. Kocham wszystko, co italiano - podkreśla Martyna Cieplak.

Ostro i gorąco
Mateusza Gesslera uczestniczka opisuje trzema słowami: - Wymagający, inteligentny i ostry. Co natomiast powiedziała o rywalizacji z innymi uczestnikami po pierwszych nagraniach? - Powolutku zaczyna robić się gorąco - oceniła Martyna Cieplak.

W przypadku wygranej
Główną nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych oraz staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. - Pieniądze wydałabym na samorozwój, trochę rozdałabym bliskim, trochę przeznaczyłabym na jakąś fundację dla zwierząt, a resztę na lokatę - opisuje Martyna Cieplak. Co jeszcze uczestniczka mówi o programie? Zobacz wideo!

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat