2023-03-20

Arkadiusz Kryśkiewicz: „Hell's Kitchen” to nauka o życiu

Fotograf gwiazd o ósmej edycji kulinarnego show Polsatu. Współpracujący na co dzień ze znanymi postaciami z show-biznesu Arkadiusz Kryśkiewicz postanowił sprawdzić się w zupełnie nowym otoczeniu. W jaki sposób traktuje gotowanie? Jak postrzega szefa Mateusza Gesslera? Jakie są jego cele w programie? „Hell's Kitchen” w środę o godz. 21:10 w Polsacie.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatgo.pl.

Sprawdzian samego siebie
Skąd wziął się pomysł na udział w „Hell's Kitchen”? - To przygoda mojego życia. W pewnym sensie czuję się o połowę młodszy. Postanowiłem po prostu sam siebie trochę sprawdzić. A poza tym gotowanie jest dla mnie swego rodzaju terapią - opowiada w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go Arkadiusz Kryśkiewicz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Miłośnik kuchni włoskiej
Swoje doświadczenie pracujący na co dzień jako fotograf mężczyzna określa jako nieduże. - Gotuję głównie dla siebie, moich bliskich, znajomych. Ale gotowanie jest rodzajem wysokiej samomiłości, ukochania samego siebie - tłumaczy. Co więc serwuje najczęściej? - Lubię rzeczy proste, łączenie różnych smaków, ale najbardziej kocham kuchnię włoską, bo na tym świecie nie ma nikogo, kto by powiedział, że nie lubi dobrej pizzy albo makaronu - przekonuje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Mądrość szefa
Mateusz Gessler to dla uczestników autorytet kulinarny. W jaki sposób jego cechy interpersonalne ocenia Arkadiusz Kryśkiewicz? - Jest surowym, ale jednocześnie wymagającym i bardzo mądrym szefem kuchni. To nie jest tylko gotowanie, to jest nauka o życiu - podkreśla. Czego zdążył się od niego nauczyć na samym początku? - Że trzeba wymagać, ale przede wszystkim od samego siebie - zaznacza.

Co Arkadiusz Kryśkiewicz mówi o pozostałych uczestnikach? Czy myśli o głównej nagrodzie w programie? Zobacz wideo!

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat