2023-02-24

Bartosz Godzisz: Celem wygrana i gotowanie dla dzieci w Afryce

Uczestnik 8. edycji „Hell's Kitchen” o udziale w programie i marzeniach poza nim. Po upragnionej obecności w kulinarnym show Bartosz Godzisz mierzy wyżej. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go opowiada o swoim nastawieniu oraz zdradza, na co przeznaczyłby pieniądze z nagrody. Ale czy one rzeczywiście są najważniejsze? Rywalizacja w kuchni Mateusza Gesslera w środę o godz. 21:00 w Polsacie.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Spełnione marzenie
Bartosz Godzisz jest przykładem na to, że jeżeli ma się pasję i zapał, los potrafi się uśmiechnąć. - Pół roku temu założyłem kanał gastronomiczny na YouTube, na którym napisałem, że moim marzeniem jest udział w programie kulinarnym - mówi zadowolony w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Improwizacja w kuchni
22-latek ma rok doświadczenia pracy w sieci burgerowni, ale choć potem dostał pracę w restauracji, musiał z niej zrezygnować. Jego największe zalety? - Improwizacja! - podkreśla. Wśród wad wymienia względy techniczne oraz wiedzę. Gotując dla rodziny nie ogranicza się w wyborze potraw i o każdej kuchni chce wiedzieć jak najwięcej.

Po nowe umiejętności
Pobyt w programie to dla niego szansa na naukę, a ważniejsze od pieniędzy są praktyki u Mateusza Gesslera. - Wybrałbym je zamiast stu tysięcy, ponieważ to nieocenione doświadczenie - zaznacza Bartosz Godzisz. Za nagrodę pieniężną zrealizowałby swoje kolejne marzenie, jakim jest wyjazd do Afryki, aby tam uczyć dzieci sztuki gotowania.

Co mówi o szefie programu? Jak ocenia motywację pozostałych uczestników?

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat