2023-03-04

Lidia Szumniak: Mateusz Gessler jest jedną wielką zagadką

Uczestniczka ósmej edycji „Hell's Kitchen” między innymi o prowadzącym program. Do swoich podopiecznych szef kuchni stara się dotrzeć w rozmaity sposób. Potrafi być zarówno łagodny, jak i niezwykle ostry. Lidia Szumniak zaznacza, że jeszcze nie wie, jaki naprawdę jest Mateusz Gessler. Co jeszcze mówi o kulinarnym show? Jakie są jej mocne strony w kuchni? Nowe odcinki w środę o godz. 21:10 w Polsacie?

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Nowe kulinarne doświadczenie
Lidia Szumniak zgłosiła się do programu „Hell's Kitchen”, aby uczyć się od najlepszych. - Moje doświadczenie jest malutkie. Gotuję w domu, dla rodziny, dla znajomych, nigdy nie miałam okazji pracować w profesjonalnej kuchni - mówi w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Kuchenne preferencje
Uczestniczka ósmej edycji wśród swoich zalet wymienia szybkie uczenie się. -Mam łatwość zapamiętywania przepisów, zwłaszcza w cukiernictwie - zaznacza. Przyznaje jednak, że nie ma wyrobionego nawyku słuchania, jak osoby, które pracowały na kuchni w większych grupach. W czym się czuje najlepiej? - Bardzo lubię desery, ale także kuchnie włoską, francuską, staropolską - opowiada..

Nieodgadniony prowadzący
Mateusz Gessler to dla uczestników autorytet, a także osoba, której zachowania nie jest łatwo przewidzieć. - Jest jedną wielką zagadką. Z każdym momentem odkrywam jego inną stronę. Raz jest bardzo stanowczy, czasem zabawny, podchwytliwy, uszczypliwy. Cały czas się uczę tak naprawdę, kim on jest - zaznacza Lidia Szumniak.

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat