2023-02-23

Oliwia Augustyn: Marzyłam o udziale w „Hell's Kitchen”

Uczestniczka reality show w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go. Podkreśla, że obecność w ósmej edycji jest przede wszystkim okazją do nauki od profesjonalistów oraz zobaczenia, w jaki sposób funkcjonuje restauracyjna kuchnia. To także wyjątkowe doświadczenie dla niej jako fanki programu. Otrzymała szansę, żeby sprawdzić, czy to rzeczywiście piekielne miejsce. „Hell's Kitchen” w środę o godz. 21:00.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

„Ten program od zawsze mnie jarał”
Oliwia Augustyn ukończyła technikum gastronomiczne, ale nie ma dużego doświadczenia w pracy w kuchni. Jako wierna fanka „Hell's Kitchen” marzyła o udziale w reality show. - Zawsze jak oglądałam program, to mówiłam, że muszę się tam dostać. Bardzo mnie to jarało od zawsze i sama chciałam sprawdzić, jak tutaj jest - mówi z uśmiechem w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Radość z kucharzenia
Gotująca w domowym zaciszu 24-latka dzięki show ma możliwość, aby jej kulinarna pasja rozkwitła. - Młodo urodziłam syna, więc kuchnia zeszła na dalszy plan. Chciałam poczuć znowu ten vibe gotowania. Czerpię z tego radość - podkreśla Oliwia Augustyn.

Restauracyjna kuchnia od podszewki
W jaki sposób postrzega udział w „Hell's Kitchen”? - Można się tu dużo nauczyć. Są przepisy, o których nawet nie śniłam. W programie zdobywasz ogrom wiedzy, doświadczenia i świadomość, jak to wygląda w prawdziwej kuchni - zaznacza.

Jakie wrażenie zrobił na niej Mateusz Gessler? Co mówi o pozostałych uczestnikach?

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat