2023-02-28

Piotr Wojcieszak: Mówili, że to dla mnie idealny program

Zachęcony przez znajomych zgłosił się do „Hell's Kitchen”. Pracujący jako menedżer jednej z krakowskich restauracji ma piętnastoletnie doświadczenie w gastronomii. Jakie jeszcze atuty posiada i w jakich potrawach specjalizuje się Piotr Wojcieszak? Co mówi o udziale w reality show Polsatu? Zobacz wideo! Ósma edycja w środę o godz. 21:00.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

W odpowiednim miejscu
Piotr Wojcieszak to wielki miłośnik gotowania, który ma wokół siebie grono osób mocno wierzących w jego umiejętności. - Od wielu lat znajomi przyjeżdżają do mnie i gotuję dla nich. Cały czas mówili, że ten program to jest idealne miejsce dla mnie. Wysłałem zgłoszenie i oto jestem. Bardzo się z tego cieszę - podkreśla w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Specjalista od zup
Jakie dania autorstwa uczestnika ósmej edycji przyjaciele cenią najwyżej? - Najbardziej lubią kwaśnicę, choć też często robię steki albo burgery. Ale najczęściej zupy - opowiada Piotr Wojcieszak. A jakie są jego słabe strony? - Totalnie nie umiem robić ciast. Nie potrafię przygotować tego, czego nie lubię jeść. Na przykład są to pierogi ruskie. Mają dla mnie tak specyficzny smak. A najgorsze, że moja dziewczyna je uwielbia - zdradza.

Pod okiem mistrza kuchni
Praca w gastronomii sprawiła, że doskonale porusza się w kulinarnym środowisku. Czy Mateusz Gessler czymś go zaskoczył? - Znam bardzo wielu dobrych szefów. Jeżeli chodzi o kunszt Mateusza Gesslera, to nie trzeba zbyt wiele mówić. Jedna rzecz, którą zaobserwowałem od początku, to jego spojrzenie. Ma tak przenikliwy wzrok, że masz wrażenie, że patrzy do środka ciebie - wyznaje Piotr Wojcieszak.

Co chce wynieść z programu? Co mówi o pozostałych uczestnikach?

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat