2023-03-06

Józef Bolach o „Hell's Kitchen”: Gotowanie to moja wielka pasja

Poznaj bliżej jednego z uczestników ósmej edycji kulinarnego show Telewizji POLSAT. Nie ma doświadczenia w pracy w profesjonalnej kuchni, ale gotuje często i z dużym zaangażowaniem. Co Józef Bolach wskazuje jako swoje atuty? W jaki sposób postrzega swój udział w programie? Jakie wrażenie zrobił na nim szef kuchni Mateusz Gessler? Zobacz wideo! „Hell's Kitchen” w środę o godz. 21:10.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatgo.pl.

Najbardziej odległe marzenie
Józef Bolach znalazł się w dwunastce uczestników, którzy rozpoczęli rywalizację w pierwszym odcinku ósmego sezonu „Hell's Kitchen”. - Było to moim marzeniem. Ja zawsze się śmieję, że moim największym marzeniem jest lot w kosmos, a jeśli chodzi o najbardziej odległe, to chciałbym się dostać do programu kulinarnego - stwierdza z przymrużeniem oka. - Gotuję bardzo dużo. To moja wielka pasja - podkreśla w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Nauka pod okiem szefa kuchni
Pracujący na co dzień w bankowości mężczyzna to samouk, choć w poznawaniu kulinarnych tajników miał duże wsparcie. - Moja mama jest emerytowanym szefem kuchni. Od niej się zaczęło, wszystkiego mnie nauczyła - mówi Józef Bolach. - Technika, posługiwanie sie narzędziami, sosy zimne, ciepłe, marynaty, obróbka cieplna - wymienia swoje atuty i przyznaje, że musi pracować nad ciastami. - Mam z nimi problem, bo rzadko je robię - tłumaczy.

Dyscyplinujący wzrok
Obecność w „Hell's Kitchen” to okazja do nauki pod okiem wybitnego szefa kuchni. Jaki jego zdaniem jest Mateusz Gessler? - Ciepły, dobry szef, choć nie da się ukryć, że daje nam w kość. Wymaga dużo dyscypliny, jego wzrok zawsze mnie dyscyplinuje - podkreśla Józef Bolach.

W jaki sposób traktuje udział w show? Na co przeznaczyłby wygraną, która jest do zdobycia w programie?

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat