2023-04-04

Dominika Blaszkiewicz: Sztuka współpracy w dużym chaosie

Uczestniczka ósmej edycji „Hell's Kitchen” o swoim udziale w produkcji. Dominika Blaszkiewicz od prawie dziesięciu lat pracuje w japońskiej restauracji, ale mówi, że nie czuje się specjalistką w tej dziedzinie. Co więcej, jeżeli chodzi o „ciepłą kuchnię”, to uczy się jej dopiero w programie. Czego jeszcze chciałaby się nauczyć? Nowe odcinki kulinarnego show w środę o godz. 21:10.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Jakie mocne strony?
Dominika Blaszkiewicz pytana o doświadczenie w gotowaniu odpowiada niezwykle szczerze. - Jest tak naprawdę zerowe, ale pracuję w restauracji japońskiej prawie dziesięć lat - przyznaje. - To kuchnia, w której czuję się dobrze, ale nie czuję się specjalistą - dodaje Domi, jak nazywana jest przez wszystkich.

Stres przy palnikach
Ocena swoich umiejętności wynika z faktu, że przygotowanie sushi różni się od tradycyjnego przyrządzania potraw. - Jak odpalam palniki, to mam stres, bo to jest zupełnie inna bajka - zaznacza Dominika Blaszkiewicz.

Cenne doświadczenie
To właśnie „ciepłej kuchni” uczestniczka chce się nauczyć od Mateusza Gesslera w „Hell's Kitchen”. Innym celem jest podpatrywanie zarządzania sobą i innymi pod presją czasu. - Jak współpracować w dużym chaosie. Wiem, że coś potrafię, ale tutaj zdobędę dużo większe doświadczenie - podkreśla Domi.

Choć Dominika Blaszkiewicz mówi, że nagroda to ostatni cel, to ma pomysł, na co przeznaczyłaby pieniądze z wygranej. Zobacz wideo!

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat