2023-03-28

Edyta Niewiadomska: Nauka pokory w „Hell's Kitchen”

Jedna z uczestniczek ósmej edycji o programie i Mateuszu Gesslerze. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go Edyta Niewiadomska opowiada o swoim doświadczeniu, celach w kulinarnym show i planach zawodowych oraz o wpływie, jaki ma na nią prowadzący. W jaki sposób go ocenia i do czego jej zdaniem dąży? Zobacz wideo! „Hell's Kitchen” w środę o godz. 21:10.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Kulinarne preferencje
- Gastronomia jest tematem obszernym, więc nigdy nie można powiedzieć, że wszystko się wie. Doświadczenie? Dziesięć lat w kuchni, największe we włoskiej - mówi Edyta Niewiadomska. A dania której kuchni są dla niej najtrudniejsze? - Japońska i chińska. To coś, z czym wcześniej się nie stykałam. Jadłam, ale nie robiłam. Przyszłam się tutaj nauczyć, a co będzie, to się okaże - podkreśla.

Zachowanie szefa
W programie kulinarnym przewodnikiem jest Mateusz Gessler. Na jakie jego cechy zwraca uwagę uczestniczka? - Jest wymagający. Chyba lubimy się droczyć, często mnie wywołuje do siebie na dywanik. Aczkolwiek jest jakaś nić porozumienia i odkrył we mnie coś, czego nie znałam. Ma taki klucz do mnie i próbuje wyciągnąć ze mnie to, co najlepsze. Tę wrażliwą stronę, której nie pokazuje na co dzień. Chciałabym się od niego nauczyć pokory, której mi brakuje - przyznaje.

Niepewność w kuchni
Członkini zespołu Niebieskich przyznaje, że zachowanie szefa potrafi na nią wpłynąć. - Wszyscy moi znajomi myślą, że ja jestem pewna siebie, ale czasami tej pewności brak, zwłaszcza jak stoję przed szefem. Gdy krzyczy, to ma dużo współczucia, zwłaszcza do mnie. A krzyczy często - stwierdza Edyta Niewiadomska.

Jak ocenia swoje szanse w programie? Co mówi o nagrodach w „Hell's Kitchen”?

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat