2023-03-14

Dominika Glegoła: W „Hell's Kitchen” chcę wykorzystać...

Jedna z uczestniczek 8. edycji kulinarnego show o swoim udziale w programie. Dominika Glegoła w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go mówi, że jest samoukiem, ale ma doświadczenie w prowadzeniu foodtrucków i restauracji. Z jakim nastawieniem podchodzi do rywalizacji w „Hell's Kitchen”? Jak postrzega szefa Mateusza Gesslera? Nowe odcinki w środę o godz. 21:10 w Polsacie.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Do programu po naukę
- To była bardzo przemyślana decyzja. Mąż tylko dodał mi otuchy, że to jest ten czas. No i jestem tutaj - mówi Dominika Glegoła o zgłoszeniu do „Hell's Kitchen”. A jakie jest jej doświadczenie? - Jestem samoukiem, ale miałam już foodtrucki, prowadziłam restaurację. Wszystko przede mną, chciałabym się pouczyć i popracować w naprawdę dobrej restauracji - opowiada o swoich planach.

Każda kuchnia coś w sobie ma
Uczestniczka pracowała w lokalach serwujących nowoczesną kuchnię amerykańską, ale jest otwarta na różne smaki. - Najbliższa jest mi kuchnia polska z nutą nowoczesności. Lubię też azjatycką, fascynuje mnie włoska... Tak naprawdę każda ma coś, co bym znalazła dla siebie - zaznacza Dominika Glegoła.

Super szef
Obecność w programie to okazja do poznania nieco lepiej prowadzącego show. Jakie wrażenie zrobił na niej Mateusz Gessler? - Bałam się, jaka będzie moja pierwsza reakcja, ale widzę w nim super szefa. Sprawia wrażenie pozytywnej, szczerej osoby. Taki chyba powinien być szef kuchni - mówi Dominika Glegoła i zdradza, czego chciałaby się od niego nauczyć: - Przede wszystkim techniki. Smak mam, teraz pozostaje to wykorzystać - podkreśla.

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat