2023-03-12

Kordian Gordewski: W kuchni musimy grać do jednej bramki

Nowy uczestnik ósmej edycji kulinarnego show w rozmowie wideo. Kordian Gordewski dołączył do programu w drugim odcinku i już na początku czekało go duże wyzwanie. Został wyznaczony do kierowania pracami swojej drużyny. Jakie wrażenie zrobił na nim Mateusz Gessler? Czego chciałby się od niego nauczyć? Zobacz wideo! „Hell's Kitchen” w środę o godz. 21:10 w Polsacie.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Smaki japońskie i polskie
Pochodzący ze Śląska Kordian Gordewski ma dziesięcioletnie doświadczenie, a specjalizuje się w kuchni japońskiej. Jednak na co dzień lubi gotować także inne, bliższe mu potrawy. - Zwykłą, polską, domową kuchnię - mówi w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Nauka od surowego szefa
Prowadzący programu Mateusz Gessler zrobił na nim duże wrażenie. - Jest bardzo surowy. Zależy mu, żeby wszystko miało ręce i nogi, a on daje przykład swoim doświadczeniem, ze warto - mówi Kordian Gordewski i wymienia także, czego chciałby się od niego nauczyć. - Na pewno wielu technik i smaków oraz kompozycji, które można pokazać na talerzu - podkreśla.

W drużynie siła
Jego pojawienie się w programie mogło być dla pozostałych uczestników pewnym zaskoczeniem. Nagle pojawił się nowy konkurent do wygranej. Jednak jak zaznacza Kordian Gordewski, współpraca między zawodnikami to podstawa. - Kuchnia to drużyna, musimy grać do jednej bramki - mówi.

Jakie marzenie Kordian Gordewski chciałby spełnić w przypadku wygranej? Jak postrzega swój udział w programie? Zobacz wideo!

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat