2023-02-26

Dawid Grzybowski: Do „Hell's Kitchen” po rozwój i zabawę

Jeden z uczestników ósmej edycji o swoim podejściu do udziału w show Polsatu. Pochodzący z Bielska-Białej kucharz otrzymał szansę, aby sprawdzić swoje umiejętności w programie kulinarnym. Co uważa za swoje atuty? Dawid Grzybowski w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go zapowiada, że widzowie mogą spodziewać się wielkich emocji. Zobacz wideo! „Hell's Kitchen” w środę o godz. 21:00.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Test dla kucharza
- Od zawsze się interesowałem takimi programami. Zawsze chciałem sprawdzić, jakbym tam pasował - wyznaje Dawid Grzybowski powody udziału w „Hell's Kitchen”. Z uwagą śledził poprzednią edycję, którą wygrał Jarek „Jajo” Gruda. - Od początku byłem jego fanem. Chciałbym go kiedyś poznać - zaznacza.

Mocne strony w kuchni
Ze zwycięzcą siódmej odsłony show łączy go zamiłowanie do kuchni streetfoodowej. - Pracuję przy niej najdłużej. Myślę też, że moją mocną stroną jest kuchnia polska - ocenia. - Bardzo dobrze czuję się w prowadzeniu warsztatów, bo uczę gotować dzieci i młodzież - dodaje Dawid Grzybowski.

Pieniądze są tylko dodatkiem
Na finiszu przygody w „Hell's Kitchen” czeka 100 tysięcy złotych, ale nie to było magnesem, który przyciągnął 25-letniego kucharza do programu. Dawid Grzybowski podkreśla, że dla niego najważniejszy jest rozwój. - Ja nie przyszedłem tutaj po wygraną, ona jest tylko dodatkiem. Liczy się dobra zabawa z uczestnikami - mówi w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Co łączy, a co dzieli go z innymi uczestnikami? Jaki jego zdaniem jest szef Mateusz Gessler?

  

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat