2019-03-01

„Taniec z Gwiazdami”: Górale ruszają na podbój parkietu!

0

Są charyzmatyczni, mają ducha walki i nie dadzą sobie dmuchać w kaszę! O kim mowa? To Dominika Tajner-Wiśniewska, Justyna Żyła i Qczaj, czyli uczestnicy 9.edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Co jeszcze łączy tę trójkę?

Takiej sytuacji jeszcze nie było. W najpopularniejszym programie tanecznym na świecie spotka się trójka rodowitych górali z krwi i kości, którzy zamienili kierpce na taneczne pantofelki! To może być pojedynek prawdziwych gigantów. W końcu nie od dziś wiadomo, że ludzie gór mają twarde charaktery i lepiej z nimi nie zadzierać. Na szczęście zarówno Dominika, Justyna, jak i Qczaj traktują udział w programie jako świetną zabawę i przygodę życia. Nie oznacza to jednak, że nie dadzą z siebie wszystkiego.

Rywalizację mają we krwi. Świadomość, że ich taniec będzie śledziło kilka milionów ludzi i, że program nadawany jest na żywo, może wywołać nie lada stres, jednak tacy ludzie jak Tajner-Wiśniewska, Żyła i Qczaj, nigdy nie chowają głowy w piasek. Wszędzie ich pełno, umieją śmiać się z własnych słabości, a ich góralską gwarę pokochali już wszyscy uczestnicy programu.

Tomasz Barański, który partneruje Justynie zaśmiewa się do łez, gdy ta pomyli kroki i zamiast przekleństw krzyczy „jasny fiks” lub „kruca fuks!” a Qczaja z miejsca „ukochała” nie tylko cała produkcja, ale i wierni fani show, którzy śledzą każdą edycję.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

I tak oto zaczyna się moja kolejna życiowa przygoda. Qczaj’a pierwsza ramówka wiosenna.☀️ Ścianki ściankami, za dywanami nie przepadam, bo ino odkurzać trzeba ale zajebiście dumny jestem, bo wiem że zamiast stać na tej ściance Polsatu mogłem leżeć pod ścianą zmarnowanego życia obarczając winą wszystkich dookoła. #inowytrwaj Słowa Paulinki, której właśnie przeczytałem post: „Post piękny, choć nic tam nie mówisz, że Ci się coś ładnego do boku przykleiło” 🥺😂😂😂 To mówię, że w Piątek g. 20.05 ruszamy z @tanieczgwiazdami UkochujeMy! Daniel Józek Qczaj - tańczący kołcz rzyci z taneczną ukochanką #inotańcz #inowytrwaj ##ukochojsie #qczaj @paula_biernat @polsatofficial

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

Dominika, silna babka kochająca sporty ekstremalne, pilnie uczy się tańca pod okiem Wojciecha Jeschke, ale sama ma wątpliwości czy uda mu się poskromić tak zadziorną góralkę.

Choć dziś, w rodzinnych stronach mieszka już tylko Justyna, to każde z nich przyznaje, że góry mają szczególne miejsce w ich sercach i ukształtowały ich charaktery. Może któregoś razu zamienią się rolami ze swoimi partnerami z parkietu i nauczą ich prawdziwego zbójnickiego tańca?

Póki co, muszą się jednak poddać surowym zasadom tańca towarzyskiego i pokazać publiczności, że i ten im niestraszny. Choć do finału jeszcze daleko, to kto wie, może tym razem Kryształowa Kula trafi w góralskie ręce…

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Qczaj doprowadził do łez Agnieszkę Gozdyrę
Joanna Mazur i Jan Kliment razem po Kryształową Kulę
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze