2019-02-25

Qczaj doprowadził do łez Agnieszkę Gozdyrę

0

Uczestnik „Tańca z Gwiazdami” był gościem programu „Skandaliści”. Choć dzisiaj z jego twarzy rzadko schodzi uśmiech i jest pełen pozytywnej energii, to w życiu miał wiele ciężkich chwil, a nawet dramatów. Opowieścią o swoim dzieciństwie poruszył nie tylko widzów, ale także prowadzącą... Co powiedział Qczaj?

- Przepraszam, ale słowo mama jest dla mnie czymś… - powiedział łamiącym się głosem uczestnik „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, charyzmatyczny góral, trener i motywator. Oto człowiek, którego pokochało tysiące Polek, za to, że kazał im ruszyć „rzyć” z kanapy i ćwiczyć razem z nim, bo warto walczyć o siebie i swoje marzenia!

Dla niego nie ma tematów tabu. Otwarcie mówi o tym, że kobiety wciąż muszą konfrontować się ze stereotypową rolą kury domowej, że zamiata się pod dywan kłopoty w domu. On nie zamierza. - Moja mama jest cudowną kobietą, która wiele w życiu przeszła. Widziałem niejedno, gdy byłem dzieckiem i nie dam sobie odebrać prawa do mówienia o tym. Nie chcę też robić z mojego taty tyrana. Niestety dzisiaj rodzina ze strony mojego ojca zarzuca mi, że robię z niego złego człowieka, ale absolutnie tak nie uważam. To jest człowiek poraniony. Człowiek, którego poturbowało życie i nie wiedział co z tym zrobić - opowiadał w programie „Skandaliści” na antenie Polsat News.

Qczaj zdaje sobie sprawę z tego, że podobne dramaty działy się i wciąż się dzieją w wielu domach. - To jest pokłosie pewnej historii. Tak jest, tak było, od dziada pradziada. Wielu chłopów, w wielu domach w Polsce łoiło wódę, biło swoje żony. Rola kobiety w Polsce się zmieniła, ale niestety nadal muszą walczyć o swoje prawa. Nazwijmy rzeczy po imieniu: faceci w naszym kraju mają trochę ściśnięte jądra przez swoje własne ego - stwierdził butnie.

To, co przeszedł, bardzo odbiło się na jego dorosłym życiu i jak przyznaje, był bliski upadku. Nadal nie pokonał wszystkich swoich demonów. - Chcę pokazać, że ja też walczę, że mam trudne momenty i że to do mnie wraca - przekonywał Qczaj. - Mam w sobie ogromne pokłady agresji i autoagresji. Gdyby nie to, że lata temu wpakowałem je w sport, to dziś nie siedziałbym tu z wami - powiedział rozbrajająco szczerze. Swoim mottem „ukochoj się” zaraził już tysiące ludzi. Chce, aby wszyscy zrozumieli, że bez względu na to co przeszli, mogą być szczęśliwi, ale muszą być dobrzy dla samych siebie.

Pokonanie każdej, nawet najmniejszej przeszkody jest dla niego ogromną nagrodą. Teraz ma kolejne wyzwanie, udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. - Mam cudowną partnerkę, Paulinkę. Mamy niesamowitą relację - podkreślił i przyznał, że choć jest przyzwyczajony do zajęć sportowych, to codzienne długie treningi do show potrafią dać mu w kość. - Ale jestem szczęśliwy. I cieszę się, że jestem właśnie w tym miejscu - dodał z uśmiechem.

Oglądaj w IPLA.TV: Skandaliści - Daniel Qczaj

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Joanna Mazur i Jan Kliment razem po Kryształową Kulę
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2020