2019-02-06

Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!

0

Uczestnik „Tańca z Gwiazdami” komplementuje tancerkę. O kim mowa? Z kim będzie prezentował swoje umiejętności na najgorętszym parkiecie w kraju znany trener fitness? Która z tancerek 9. edycji show „Dancing with the Stars” tak zauroczyła Qczaja?

Jednym z uczestników wiosennej odsłony „Tańca z Gwiazdami” jest Qczaj. Propagujący zdrowy styl życia trener pochodzi z Podhala i wprost nie może się doczekać występów w tanecznym show emitowanym w Telewizji POLSAT oraz IPLA.TV. - Jak pójdę w tango, to porządnie - twierdzi. - Jeśli się otworzysz i pozwolisz życiu czasami porwać się do tańca, to możesz przeżyć chwile, o których nawet nie śmiałbyś marzyć... - napisał w jednym z serwisów społecznościowych. Z pewnością z takim uczestnikiem rywalizacja o Kryształową Kulę będzie niezwykle barwna.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Jeśli się otworzysz i pozwolisz życiu czasami porwać się do tańca, to możesz przeżyć chwile o których nawet nie śmiałbyś marzyć... Kruca fuks i tak właśnie się stało! Dobra już teraz elegancko, bo mucha na szyi i piękna kobieta u boku zobowiązują 😎😜😅 Drogie Panie i Drodzy Panowie. Ukochanki i Ukochankowie. Niesamowicie się cieszę, że już mogę oznajmić z kim przyjdzie mi pójść w tany w @tanieczgwiazdami @paula_biernat - chodzące dobro, seksapil w ciele anioła i kobieta która doprowadza mnie do łez ze śmiechu i sprawia, że rosnę!🥰 Szczęśliwy! Wymienialiście ją wiele razy za co Wam dziękuję... ❤️ Ukochujemy! Daniel Józek Qczaj z Ukochanką #ukochojsie #inowytrwaj #qczaj #fitlarwa

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

Wiadomo już, kto wprowadzi Qczaja w świat cza-czy, tanga, walca czy foxtrota. - Chodzące dobro, seksapil w ciele anioła i kobieta, która doprowadza mnie do łez ze śmiechu i sprawia, że rosnę! - w taki sposób uczestnik komplementuje swoją partnerkę. Z kim przyjdzie mu pokazywać się na parkiecie? Z Pauliną Biernat! To tancerka, która może pochwalić się dyplomem psychologa i już dwa razy prezentowała swoje umiejętności w „Dancing with the Stars”. U jej boku tanecznie rozkwitali Jacek Lenartowicz i Tomasz Zimoch. Czy tym razem uda jej się doprowadzić do finału Qczaja?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2020