2019-02-08

Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką

0

Już wiemy z kim Gimper będzie występował w „Dancing with the Stars”. Znany youtuber trenuje pod okiem specjalistki od tańców latynoamerykańskich. Czy atutami uczestnika staną się rumba, salsa lub cha-cha? Popularny twórca internetowy trafił na wymagającą partnerkę. Jak zaprezentują się w „Tańcu z Gwiazdami”?

- Zawsze chciałem nauczyć się tańczyć i będzie to dla mnie doskonała okazja, aby to marzenie zrealizować - tłumaczy swoją decyzję o udziale w show Tomasz Działowy, czyli popularny Gimper. Teraz z pewnością będzie miał okazję posiąść taneczne umiejętności na najwyższym poziomie. W arkana tej sztuki wprowadzi go sama Natalia Głębocka.

Tancerka dotychczas dwukrotnie wzięła udział w „Dancing with the Stars”. W czwartym sezonie tworzyła parę z aktorem Arturem Pontkiem. Odpadli w piątym odcinku show. W szóstej odsłonie jej partnerem był Tomasz Ciachorowski. Opuścili program jako pierwsi.

Natalia Głębocka ma na koncie wiele sukcesów. Wygrywała w międzynarodowych konkursach tanecznych, m.in. w Niemczech. Jak wpłynie na Gimpera i czy dołączą do faworytów 9. edycji? - Jesteśmy niesamowicie do siebie dopasowani pod względem temperamentów i charakterów - napisał Tomasz Działowy w mediach społecznościowych.

O tym, jak twórca programu „Lekko nie będzie” tańczy foxtrota, sambę czy jive’a będzie można przekonać się wiosną na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Wśród pretendentów do Kryształowej Kuli znaleźli się także: Qczaj z Pauliną Biernat, Tamara Gonzalez Perea z Rafałem Maserakiem oraz Sebastian Stankiewicz, Anna Jagodzińska, Agnieszka Radwańska, Jakub Kucner, Justyna Żyła, Joanna Mazur, Czadoman, Dominika Tajner-Wiśniewska i Mariusz Węgłowski.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2019