2019-02-12

Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?

0

Królowa kortu z królem parkietu celują w zwycięstwo 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Dwukrotny zdobywca Kryształowej Kuli zatańczy z jedną z najlepszych tenisistek świata. Kto okaże się sprawniejszy? Jak ułoży się współpraca dwojga znakomitych sportowców i dwóch silnych osobowości? Czy polsko-włoskiej parze uda się przekonać do siebie widzów i sędziów show?

W 9. odsłonie programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wystąpi jedna z najbardziej utytułowanych polskich tenisistek. Okazało się, że popularna „Isia”, jak bywa nazywana Agnieszka Radwańska, poza sportem kocha także taniec.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

High time to start preparations 😅 #dancingwiththestars Czas zacząć przygotowania 😅 #tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Aga Radwanska (@aradwanska)

- Zawsze starałam się wykorzystać każdą okazję ku temu, by potańczyć. Teraz, po zakończeniu kariery, to będzie świetny trening uzupełniający - powiedziała finalistka Wimbledonu na temat swojego udziału w show. - Jeśli trzeba będzie, będziemy ćwiczyć do późnych godzin nocnych - podkreśliła. To jedna z uczestniczek, którym zdecydowanie nie można odmówić ambicji i woli walki. Karierze sportowej zawdzięcza również znakomitą kondycję i wytrzymałość.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

W koncu moge wam oficialne przedstawic moja partnerka w nowe edycj TZG @tanieczgwiazdami 🕺🏻💃 Mam zasczyt zatanczyc z legenda polskiego tenisa Agnieszka Radwanska !!! 🎾🎾🎾@aradwanska Aga zaczyna od zera poniewaz nie ma doswiadczenie tanecznego ale Kto Jak nie ona wie Co to jest disciplina i pracowitosc... ale mimo wsztyko chce zeby poznala taniec od strone magi moze nie od strony wyscigu bo to akurat miala wystarczajaco dlugo ... pierwszy raz tancze z sportswomenka , bedzie challenge ... ale Lubje i krok po krok , po woli i z duza pasja bede jej przestawil moj magyczne swiat Tańca ! Ale juz teraz Jak widze Jak juz po godzinach kroki wytrenowane wychodza ,piekne sie swieca jej oczy ... a to najlepsza nagroda dla mnie ;))) No to zaczynamy ta podroz , mam nadzeje ze tak samo Bedziecie przezywac te nasze emocje z nami i bedziecie swiadkami fajnej podrozy .. #dwts #tanieczgwiazdami #tenisstar #dancedance #start #collectmomentsnotthings

Post udostępniony przez Stefano Terrazzino (@stefanoterrazzino)

O technikę taneczną wybitnej sportsmenki zadba Stefano Terrazzino. To znakomity profesjonalista, który już dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium „Tańca z Gwiazdami”. Razem z nim program wygrały Aneta Zając oraz Agnieszka Sienkiewicz.

Jak tancerz pochodzący z Półwyspu Apenińskiego przyjął informację, że jego partnerką będzie Agnieszka Radwańska? - Aga zaczyna od zera, ponieważ nie ma doświadczenia tanecznego. Jednak kto jak nie ona wie najlepiej, co to jest dyscyplina i pracowitość? Chcę, żeby poznała taniec od strony magii, nie od strony wyścigu, bo to akurat miała wystarczająco długo... Pierwszy raz tańczę z sportsmenką, będzie challenge - zapowiada Terrazzino w mediach społecznościowych.

Czy wspólnie uda im się zdobyć Kryształową Kulę? O tym będzie można się przekonać, oglądając 9. edycję show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2020