2019-02-11

Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą

0

Mister Polski szykuje się do udziału w „Dancing with the Stars”. Dla specjalistki od tańców latynoamerykańskich będzie to drugi występ w „Tańcu z Gwiazdami”. Czy żona Jana Klimenta sprawi, że w żyłach Jakuba Kucnera zawrze krew? Kiedy wyjdą na parkiet, zrobi się gorąco jak na Kubie? Czy urodziwa para ma duże szanse na Kryształową Kulę?

Jakub Kucner to 30-letni model i trener personalny oraz Mister Polski 2017. Ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, a na swoim koncie ma występy w filmach i serialach. Prowadził również pokazy mody, koncerty i gale. W konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii zdobył tytuł II wicemistera. Podczas prestiżowego konkursu Mister Supranational 2018 osiągnął jeszcze większy sukces i zdobył tytuł I wicemistera. 

Prezencji i klasy z pewnością mu nie brakuje. A co z doświadczeniem na parkiecie? W rozmowie z IPLA.TV Kucner wspominał, że lubi tańczyć. Zaznaczył również, że jest muzykalny. Ta umiejętność z pewnością przyda się podczas popisów w 9. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

O technikę i styl występów Jakuba zadba Lenka Klimentova, która w poprzedniej edycji show tworzyła parę z Jarosławem Kretem. 30-letnia pół Czeszka, pół Kubanka preferuje gorące rytmy. Jej domeną są tańce latynoamerykańskie. Czy pod jej okiem Jakub Kucner zyska nieco południowego temperamentu? O tym będzie można się przekonać, oglądając 9. edycję show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2020